Mini Zoo w "Kucyk"

Wstęp:

Płatny

Adres:

Inwałd, os. Korcza, 34-120 Andrychów

Telefon:

604 580 616

e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

W województwie małopolskim leży gmina Andrychów. Jest ona Bramą Beskidu Małego i jest chętnie odwiedzana przez turystów z różnych zakątków kraju i świata. Zaletą tej gminy jest zdecydowanie to, że położona jest w terenie górskim.

Jednak nie tylko. Gmina Andrychów jest też chętnie odwiedzana przez turystów ze względu na zabytki oraz atrakcje turystyczne. Jedną z atrakcji turystycznych jest Mini Zoo, które umiejscowione jest we wsi Inwałd w kompleksie parków rozrywki. Minii Zoo oferuje wiele atrakcji. Jedną z takich atrakcji są Eko warsztaty. Czas trwania takich warsztatów to około czterdziestu pięciu minut. Podczas nich dzieci wykonują prace plastyczne z produktów pochodzenia naturalnego. Tematyka prac związana jest z aktualną porą roku, czy okresem świątecznym. Jednak podstawą tematyki prac jest to, żeby szerzyć ekologię wśród najmłodszych. Kolejną atrakcją jest Park Tarasów Widokowych. Z tych tarasów można obejrzeć przepiękną górską panoramę, a także popatrzeć z góry na kompleks parków rozrywki. Oczywiście główną atrakcją Minii Zoo, są zwierzęta, które można nie tylko obejrzeć, ale też pogłaskać. W parku dostępny jest też plac zabaw, który zadowoli najmłodszych. A rodzice mogą odpocząć w czasie zabawy dzieci na ławeczkach i rozkoszować się górskim klimatem. Do Minii Zoo przynależy też pole namiotowe, można więc wybrać się z namiotem w tą ekscytującą podróż jaką jest odwiedzenie Gminy Andrychów. Atrakcją jest też możliwość przejażdżki bryczką, która jest świetnym sposobem na spędzenie wolnego czasu i obejrzenie przepięknych krajobrazów. Dzieciaki będą też szczęśliwe podczas przejażdżki ciuchcią, która miga tysiącami diod. Dostępna jest także możliwość przejażdżek konnych. Jest to doskonała atrakcja zarówno dla miłośników jazdy konnej, jak i dla tych, którzy chcą spróbować po raz pierwszy. Minii Zoo zaprasza wszystkich turystów i tych małych i tych nieco większych. Jest to doskonałe miejsce na spędzenie wspólnie rodzinnego dnia. Każdy członek rodziny z pewnością będzie zadowolony.

Odwiedziłeś oceń:
(0 głosów)

Znasz to miejsce i jego historię, chcesz podzielić się dodatkowymi informacjami lub zdjęciami na jego temat lub znalazłeś błędy w opisie. Napisz do nas: biuro@4tour.pl
Będziemy wdzięczni za pomoc w realizacji programu "REAKTYWACJI DZIEDZICTWA REGIONALNEGO" mającego na celu promowanie ważnych miejsc i troskę o uratowania od zapomnienia ważnych faktów historycznych.
Dane autorów tekstów lub zdjęć zostaną opublikowane pod opisem jeśli autor wyrazi na to zgodę.
Przeczytano: 972