WIELKA GALA JOHANN STRAUSS SHOW – ORKIESTRA i BALET

Wydarzenie archiwalne
Sobota, 11 luty 2017 17:00 80 zł, 70 zł
Adres:

Miejski Dom Kultury, Szewska 7, Andrychów

Telefon:

33 875 3105

Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie zaprasza do Miejskiego Domu Kultury na XXII Wieczór Austriacki

WIELKA GALA JOHANN STRAUSS SHOW – ORKIESTRA & BALET

11 lutego | sobota | godz. 17.00 | Miejski Dom Kultury w Andrychowie

WIELKA GALA JOHANN STRAUSS SHOW – ORKIESTRA i BALET – to muzyczna podróż do baśniowej krainy walca – świata wprost ze snu pełnego wirujących sukien, pięknych kobiet i flirtujących gentlemenów. Ten jedyny w swoim rodzaju koncert zachwycił już tysiące widzów. W projekcie oprócz znakomitych Solistów bierze udział jedna z najlepszych orkiestr świata, osławiona Orkiestra Filharmonii Lwowskiej. Zaprezentujemy Państwu najsłynniejsze kompozycje rodziny Straussów.
W programie koncertu znajdziemy cudowne walce, zabawne polki oraz najpopularniejsze fragmenty z operetek: Zemsta nietoperza, Baron cygański, Wiedeńska krew, Noc w Wenecji.
Przepiękne układy choreograficzne w perfekcyjnym wykonaniu Solistów Narodowego Lwowskiego Teatru, Opery i Baletu; wirtuozerskie arie w wykonaniu Gwiazd oraz nasza piękna dekoracja sprawią, że spektakl ten będzie niesamowitym przeżyciem. Soliści występują w perukach oraz strojach epokowych.

WIELKA GALA JOHANN STRAUSS SHOW – po spektakularnych sukcesach na rynku brytyjskim, irlandzkim, niemieckim, szwajcarskim i amerykańskim zaprezentowany zostanie w Polsce, w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie. Zapraszamy.

Ceny biletów: 
80 zł (sala widowiskowa, rząd 1 – 8), 
70 zł (sala widowiskowa, rząd 9 – 18). 
Sprzedaż biletów: MDK w Andrychowie, ul. Szewska 7, 
tel.: 33 875 31 05, 512 442 918, 530 474 008. 

Bilety online: www.kultura.andrychow.euwww.ticketpro.pl,www.kupbilecik.pl.

BĘDĘ TAM:
Przeczytano: 1382