Trasa rowerowo-piesza trzy wiszące mosty na rzece Rabie

Adres:

Bochnia

Trasa rowerowo-piesza trzy wiszące mosty na rzece Rabie jak sama nazwa wskazuje jest trasą przebiegającą przez trzy mosty.. Jest to szlak średniej trudności i sięga około 50 kilometrów. Przede wszystkim charakteryzuje się trzema mostami.

Jest to szlak, który można pokonać na pieszo, ale w połączeniu z rowerem podróż jest dużo przyjemniejsza. Bardzo duża liczba turystów korzysta z tej atrakcji przebywając w Bochni. Dodatkowo ważne jest to, że chcąc się wybrać na taki mieszany szlak nie trzeba zabierać ze sobą roweru z domu. Wyjeżdżając na okres wypoczynku do Bochni można tak naprawdę zabrać ze sobą tylko plecak. W Bochni istnieje kilka miejsc, które udostępniają turystom wszelkiego rodzaju niezbędne sprzęty zarówno dla najmłodszych jak i osób starszych. Każde aktywne spędzenie wolne czasu jest czasem dobrze spożytkowanym. Ruch potrzebny w dzisiejszych czasach jest każdemu, a już przede wszystkim osobom, które całe dnie siedzą przy komputerze. Każdy powinien pamiętać, że aktywny wypoczynek to przede wszystkim nasze zdrowie i trzeba o nie dbać. Nierozruszany organizm bardzo szybko się starzeje jak i przede wszystkim zaczyna zawodzić. Bardzo ważne jest żeby samemu organizować sobie aktywne spędzanie czasu jak i tym samym pokazywać taka formę rozrywki dzieciom. Każdy dorosły przecież jest przykładem i taki przykład powinno się dawać. Aktywne spędzanie czasu wywołuje zmęczenie fizyczne jednak jest to zmęczenie przyjemne i wywołuje uśmiech, a przy tym aktywnie spędzony czas w dobrym towarzystwie to przede wszystkim fantastyczna przygoda. Jak widać odpoczynek to nie tylko leżenie na plaży czy też leżenie na kanapie przed telewizorem to również wyjście z domu, pójście na spacer, wyjście na rower i zwiedzanie, a trasa rowerowo-piesza trzy wiszące mosty na rzece Rabie zapewnia wszystkie te elementy w jednym opracowanym ciągu, ciągu, który przyciąga wiele osób i ciągu, który jest wspominany długo przez uczestników takiej wycieczki. Będąc w Bochni warto skorzystać z tej atrakcji turystycznej.

Odwiedziłeś oceń:
(0 głosów)

Znasz to miejsce i jego historię, chcesz podzielić się dodatkowymi informacjami lub zdjęciami na jego temat lub znalazłeś błędy w opisie. Napisz do nas: biuro@4tour.pl
Będziemy wdzięczni za pomoc w realizacji programu "REAKTYWACJI DZIEDZICTWA REGIONALNEGO" mającego na celu promowanie ważnych miejsc i troskę o uratowania od zapomnienia ważnych faktów historycznych.
Dane autorów tekstów lub zdjęć zostaną opublikowane pod opisem jeśli autor wyrazi na to zgodę.
Przeczytano: 1279