Trasy rowerowe wokół Puszczy Niepołomickiej

Adres:

Bochnia

Trasy rowerowe wokół Puszczy Niepołomickiej cieszą się bardzo dużym uznaniem przez turystów jak i samych mieszkańców okolicy. Trasy rowerowe wokół Puszczy Niepołomickiej są łatwe do przebycia ponieważ nie ma tam prawie żadnych wzniesień, a jeżeli już są to bardzo małe.

Osoby korzystające z tras rowerowych wokół Puszczy Niepołomickiej chwalą ją przede wszystkim ze względu na panującą tam ciszę i spokój. Każda osoba poszukująca wyciszenia powinna udać się właśnie w okolice Puszczy jak i powinna wybrać się na wycieczkę rowerową po trasach tam występujących. Trasy rowerowe wokół Puszczy Niepołomickiej są bardzo elastyczne, oznacza to, że można je dowolnie zmieniać nie ryzykując zagubienia się. Są one bardzo dobrze oznaczone. Całość tras odbywa się w towarzystwie pięknego lasu jak i to co najważniejsze – nie zobaczy się tam ani jednego samochodu. Jest to ważne przede wszystkim na poszukiwany spokój jak i bezpieczeństwo rowerzystów. Trasy rowerowe wokół Puszczy Niepołomickiej są długie dlatego też mimo tego, że wiele osób je uczęszcza nie ma tam tłoku bo każdy ma możliwość po prostu sobie skręcić. Wielu mieszkańców wykorzystuje Trasy rowerowe wokół Puszczy Niepołomickiej w celu przedostania się w inne miejsce. Droga z Krakowa przez puszczę i powrót to jakieś 80km. Trasy rowerowe wokół Puszczy Niepołomickiej mogą być pokonywane zarówno na rowerze jak i na pieszo, jednak wersja rowerowa jest lepsza ze względu na ogrom kilometrów jakie w sobie zawiera. Dodatkowo są to trasy dostosowane dla każdej osoby. Osoby, które pasjonują się jazdą na rowerze może nie tyle będą tam jeździć wyczynowo, ale i tak mają co robić na trasach puszczy. Osoby, które wsiadają na rower tylko od czasu do czasu nie muszą się bać dużego wysiłku bo trasy przebiegają gładko, a przecież nie ma nic piękniejszego niż jazda na rowerze wśród lasu bez żadnej cywilizacji i zgiełku miast. Każda osoba, która chce po prostu odpocząć zarówno psychicznie jak i fizycznie powinna się udać na wycieczkę rowerową trasami Puszczy Niepołomickiej.

Odwiedziłeś oceń:
(0 głosów)

Znasz to miejsce i jego historię, chcesz podzielić się dodatkowymi informacjami lub zdjęciami na jego temat lub znalazłeś błędy w opisie. Napisz do nas: biuro@4tour.pl
Będziemy wdzięczni za pomoc w realizacji programu "REAKTYWACJI DZIEDZICTWA REGIONALNEGO" mającego na celu promowanie ważnych miejsc i troskę o uratowania od zapomnienia ważnych faktów historycznych.
Dane autorów tekstów lub zdjęć zostaną opublikowane pod opisem jeśli autor wyrazi na to zgodę.
Przeczytano: 2083