PRZEGLĄD ZESPOŁÓW MUZYCZNYCH w Brzesku

Wydarzenie archiwalne
Sobota, 10 grudzień 2016 09:00 WOLNY
Adres:

Miejski Ośrodek Kultury, Plac Targowy 10, 32-800 Brzesko

Telefon:

14 68-496-60

e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Miejski Ośrodek Kultury w Brzesku uprzejmie informuje o ogłoszeniu „Przeglądu Zespołów Muzycznych w Brzesku”

 

Przegląd ma charakter konkursu o zasięgu powiatowym i jest adresowany do zespołów w przedziale wiekowym 15-30 lat. Uczestnikami konkursu mogą być zespoły amatorskie wykonujące muzykę rozrywkową, które nie nagrały jeszcze płyty.

Wybór zespołów biorących udział w Przeglądzie nastąpi drogą kwalifikacji dokonanej przez specjalnie powołaną komisję. Zainteresowani zobowiązani są do przesłania formularza zgłoszeniowego wraz z materiałem muzycznym zawierającym dwa utwory mp 3 w nieprzekraczalnym terminie do 18 listopada 2016 roku.

„Przegląd Zespołów Muzycznych” odbędzie się 10 grudnia 2016 roku, rozpoczęcie o godz. 9:00 w Regionalnym Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Brzesku, Plac Targowy 10.

Podczas części konkursowej każdy z uczestniczących zespołów wykonuje trzy utwory w czasie nieprzekraczającym 25 minut (łącznie z podłączeniem sprzętu i zejściem ze sceny).

Specjalnie powołane przez organizatora jury wyłoni trzech zwycięzców zajmujących kolejno I, II i III miejsce, którzy otrzymają nagrody pieniężne. Dla zwycięzcy przewidziano także nagrodę dodatkową – występ podczas Dni Brzeska 2017.

Formularz zgłoszenia wraz z materiałem muzycznym i dopiskiem „Przegląd Zespołów Muzycznych” należy przesyłać do dnia 18 listopada 2016 roku na adres: Miejski Ośrodek Kultury, Plac Targowy 10, 32-800 Brzesko,  lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..

Dodatkowe informacje oraz pliki do pobrania znajdują się na sronie internetowej MOK: http://www.mok.brzesko.pl/?p=6253

BĘDĘ TAM:
Przeczytano: 1187