Trasa dla wyczynowych rowerzystów: Brzozów

Adres:

Brzozów

Wyczynowa jazda na rowerze jest bardzo emocjonującym i pasjonującym sportem.

Wielu ludzi interesuje się tą dyscypliną ze względu na ryzyko oraz adrenalinę towarzyszącą pokonywaniu trasy. W Polsce istnieje wiele bardzo dobrze przystosowanych ścieżek dla wyczynowych rowerzystów. Jedna z nich położona jest w pobliżu Brzozowa- przepięknego podkarpackiego miasteczka leżącego w południowo-wschodniej Polsce, które przyciąga do siebie zarówno turystów, jak i miłośników wyczynowych sportów, nie tylko z okolic, ale i z całej Polski. Trasa ta jest specjalnie oznakowana. Biegnie ona od Brzozowa, a konkretnie od miejsca, gdzie przed wojną znajdowało się słynne uzdrowisko. Dalej ciągnie się przez Wolę Orzechowską i kończy w punkcie początkowym. Pomimo, iż jest to ścieżka dla wyczynowych rowerzystów, nie należy ona do najtrudniejszych tras rowerowych. Jej długość wynosi zaledwie pięć kilometrów, dlatego też bez problemu pokona ją każdy, nawet początkujący rowerzysta. Ponadto jadąc na rowerze tą trasą możemy podziwiać bogactwo natury oraz przepiękne podkarpackie krajobrazy. Jest to więc dobra alternatywna zarówno dla tych, którzy kochają ruch na świeżym powietrzu, jak i wspaniałe podgórskie powietrze i piękne widoki. Z pewnością warto wyrwać się z miasta, wyskoczyć na weekend do Brzozowa, zabrać ze sobą rower górski i przejechać na nim brzozowską trasę dla wyczynowych rowerzystów. Gwarantowana dobra zabawa, poprawa kondycji, przepiękne wspomnienia oraz mnóstwo wspaniałej zabawy w najpiękniejszej części naszego kraju.

Odwiedziłeś oceń:
(2 głosów)

Znasz to miejsce i jego historię, chcesz podzielić się dodatkowymi informacjami lub zdjęciami na jego temat lub znalazłeś błędy w opisie. Napisz do nas: biuro@4tour.pl
Będziemy wdzięczni za pomoc w realizacji programu "REAKTYWACJI DZIEDZICTWA REGIONALNEGO" mającego na celu promowanie ważnych miejsc i troskę o uratowania od zapomnienia ważnych faktów historycznych.
Dane autorów tekstów lub zdjęć zostaną opublikowane pod opisem jeśli autor wyrazi na to zgodę.
Przeczytano: 1411