Aqua Park w Bukowinie Tatrzańskiej

Wstęp:

Płatny

Adres:

ul. Sportowa 22, 34-530 Bukowina Tatrzańska

Telefon:

18 20 20 070

e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Bukowina Tatrzańska słynie z tego, iż bez względu na porę roku oraz warunki atmosferyczne przyjeżdżający tutaj turyści nie będą mieli możliwości ani czasu na nudę.

Poza bowiem oczywistymi, wynikającymi z uwarunkować geograficznych atrakcjami, takimi jak wycieczki trasami spacerowymi po górach, lub jazdę na nartach w Bukowinie jest jeszcze wiele innych ciekawych i godnych polecenia atrakcji turystycznych, dających przyjezdnym rozmaite możliwości wypoczynkowe. Jedną z nich jest tutejszy Aqua Park. Aqua Park Bukovina to doskonale zaprojektowany kompleks basenów krytych i odkrytych a także wielu innych atrakcji z zakresu SPA and Wellnes. Wewnątrz obiektu znajduje się aż siedem mniejszych basenów o urokliwych nazwach, takich jak na przykład Bulgotnik czy Mocydelko. Któż nie miał by ochoty w wietrzne i nieprzyjemne dni skorzystać z tak wspaniałej oferty? Na zewnątrz natomiast znajduje się pięć dużych basenów, które w cieplejsze dni przynoszą ulgę i upragniony relaks. Te zewnętrzne baseny również obdarzono ciekawymi nazwami, takimi jak na przykład Letnie Mocydełko czy Corny Stow. Funkcjonują tutaj również trzy sauny oraz trzy zjeżdżalnie dające ogrom frajdy nie tylko dzieciom, ale i dorosłym. Na terenie obiektu można również poddać się masażowi czy innym mającym zadbać o nasz wygląd i samopoczucie zbiegom. Na koniec tak aktywnie spędzonego dnia warto skorzystać z tutejszej doskonałej restauracji, gdzie ogromną wagę przywiązuje się do jakości serwowanych potraw. W kawiarni natomiast skosztujemy wybornej kawy i świeżo przyrządzonych przez doskonałych cukierników łakoci. Miejsce to nie tylko będzie miejscem odpoczynku i relaksu da dorosłych, ale również obiektem niezapomnianych wspomnień najmłodszych uczestników wyprawy. Atrakcji w obiekcie nigdy nie brakuje a pracujący tutaj animatorzy kultury wciąż wymyślają kolejne. W okresie letnim na przykład organizowane bywają zajęcia dodatkowe dla dzieci, na przykład aerobik lub nauka nurkowania. Warto zaznaczyć, iż wszystkie te atrakcje są nieodpłatne i wliczone w cenę biletu.

Odwiedziłeś oceń:
(0 głosów)

Znasz to miejsce i jego historię, chcesz podzielić się dodatkowymi informacjami lub zdjęciami na jego temat lub znalazłeś błędy w opisie. Napisz do nas: biuro@4tour.pl
Będziemy wdzięczni za pomoc w realizacji programu "REAKTYWACJI DZIEDZICTWA REGIONALNEGO" mającego na celu promowanie ważnych miejsc i troskę o uratowania od zapomnienia ważnych faktów historycznych.
Dane autorów tekstów lub zdjęć zostaną opublikowane pod opisem jeśli autor wyrazi na to zgodę.
Przeczytano: 1252