Trasa turystyczna Republika Byczyńska

Adres:

Byczyna

Trasa turystyczna Republika Byczyńska to doskonałe miejsce na spędzenie wolnego czasu połączone z poznawaniem historii terenu.

Cały projekt wymagał kilku miesięcy przygotowań i dziś może cieszyć turystów jak i mieszkańców. Jest to połączenie nauki z zabawą, czyli przejście szlakami trasy turystycznej Republiki Byczyńskiej to idealne miejsce dla każdej osoby w każdym wieku. Trasa turystyczna Republika Byczyńska jest pewnego rodzaju zabawą. Polega ona na tym, że na początku dostaje się mapę, czyli kartę do gry Na niej zaznaczone są tajemnicze miejsca, miejsca historyczne i ich położenie geograficzne. Każdy turysta, czyli po prostu gracz ma za zadanie odnaleźć te miejsca. W większości są umiejscowione specjalne skrytki, które można zeskanować i przeczytać więcej informacji na temat danego miejsca. Cały szlak składa się z czterech odcinków: ze Ścieżki Wiedzy, Ścieżki Wojny, Ścieżki Ducha i Ścieżki Miasta. Całość jest tak rozległa, że nie da się jej przejść w jeden dzień. Trasa turystyczna Republika Byczyńska to doskonałe miejsce na spędzenie wolnego czasu jak i na poznanie historii okolicy. Jest to duża nauka połączona z zabawą, dlatego też doskonale tam się odnajdują osoby dorosłe, młodzież jak i dzieci. Wiele szkół organizuje wycieczki tymi trasami, co pozwala na zachęcenie dzieci do poznawania historii regionu jak i historii Kraju. Jednocześnie można uznać tą trasę za szlaki całoroczne, ponieważ nawet w zimę nie ma żadnych ograniczeń, aby samodzielnie odkrywać kolejno charakterystyczne punkty. Trasa turystyczna Republika Byczyńska to miejsce, do którego wiele osób powraca, jak i też miejsce bardzo polecane przez turystów. Można je określić, jako nowoczesne zwiedzanie, dzięki któremu samemu jest się odkrywcą, a taki charakter zwiedzania bardzo wciąga wiele osób jak i tez przyciąga ciekawością.

Odwiedziłeś oceń:
(0 głosów)

Znasz to miejsce i jego historię, chcesz podzielić się dodatkowymi informacjami lub zdjęciami na jego temat lub znalazłeś błędy w opisie. Napisz do nas: biuro@4tour.pl
Będziemy wdzięczni za pomoc w realizacji programu "REAKTYWACJI DZIEDZICTWA REGIONALNEGO" mającego na celu promowanie ważnych miejsc i troskę o uratowania od zapomnienia ważnych faktów historycznych.
Dane autorów tekstów lub zdjęć zostaną opublikowane pod opisem jeśli autor wyrazi na to zgodę.
Przeczytano: 988