Spektakl "Kolega Mela Gibsona"

Wydarzenie archiwalne
Poniedziałek, 17 październik 2016 19:00 25 zł
Adres:

Klub Jaś Kowalski, Zaułek Drozdowy 3, Bytów

Telefon:

59 822 55 04

Zapraszamy Państwa na zabawny spektakl "Kolega Mela Gibsona" Tomasz Jachimek w reż. Waldemara Patlewicza. Spektakl odbędzie się w Klubie Jaś Kowalski, w poniedziałek 17.10.2016 r. godz. 19.00. Bilety w cenie 25zł.


Rezerwacji można dokonać telefonicznie: 531 587 829

"Kolega Mela Gibsona” Tomasza Jachimka jest zabawną historią Feliksa Rzepki - aktora w średnim wieku, którego kariera artystyczna w przeszłości ograniczyła się do jednej, "wielkiej" roli Cyrano de Bergerac, dając mu na lata poczucie osobistej wielkości.

Bohater nie może uwierzyć, iż wieloletnie pasmo sukcesów i osiągnięć może się nagle zakończyć. Nie poddaje się jednak i w swojej desperacji ostatecznie, bardzo precyzyjnie reżyseruje oraz gra największą rolę swego życia, która wprawia widza w osłupienie, wywołując jednocześnie salwy śmiechu. Opaczne rozumienie świata, głupota i infantylizm dorosłych są w tej sztuce rozbrajające. Wysoka samoocena Rzepki i próba wykorzystania popularności innych do własnych celów, maluje na twarzy widza szczery uśmiech z ciepłym politowaniem. Barwne wspomnienia Feliksa z wojaży aktorskich tworzą w spektaklu zabawny klimat życiowej przewrotności, śmieszności, braku pokory... doprowadzając publiczność do bezcennej refleksji.

Występuje: Adam Dzieciniak
Autor: Tomasz Jachimek
Reżyseria: Waldemar Patlewicz
Opieka artystyczna: Dariusz Majchrzak

BĘDĘ TAM:
Przeczytano: 723