Marcin Meller – gość ChBP

Wydarzenie archiwalne
Wtorek, 28 marzec 2017 18:00 WOLNY
Adres:

ul. Partyzantów 40, Chełm

Telefon:

82 5639845

e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Marcin Meller, znany i uznany dziennikarz, publicysta i pisarz, a od niedawna szef Wydawnictwa W.A.B. będzie bohaterem kolejnego spotkania autorskiego w Chełmskiej Bibliotece Publicznej! Spotkanie odbędzie się w sali widowiskowej ChBP, przy ulicy Partyzantów 40, we wtorek 28 marca o godz. 18.00. 

Przez wiele lat pracował jako reporter w tygodniku „Polityka”, gdzie zajmował się tematyką międzynarodową, polityczną i obyczajową. Jest gospodarzem nadawanego przez TVN programu "Dzień Dobry TVN" oraz nadawanego w TVN24 sobotniego magazynu kulturalnego „Drugie śniadanie mistrzów”. Pracował także w radiu, był redaktorem naczelnym polskiej edycji "Playboya" oraz felietonistą „Wprost”. Od marca 2012 r. swoje teksty publikuje w „Newsweeku”.

Podróżuje, relacjonuje konflikty wojenne, wie wszystko o Kaukazie. Jest fascynatem Ryszarda Kapuścińskiego oraz autorem książek: „Gaumardżos! Opowieści z Gruzji” – wraz z żoną Anną Dziewit-Meller, „Między wariatami – opowieści terenowo-przygodowe” oraz „Sprzedawca arbuzów".

Serdecznie zapraszamy!

BĘDĘ TAM:
Przeczytano: 968