Płomienie pragnień

Wydarzenie archiwalne
Poniedziałek, 16 styczeń 2017 17:00 WOLNY
Adres:

ul. Partyzantów 40, Chełm

Telefon:

825639845

e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Chełmska Biblioteka Publiczna, Związek Literatów Polskich oraz Chełmski Klub Literatów „Osnowa” zapraszają na spotkanie autorskie z Dariuszem Sułkowskim oraz promocję tomiku poetyckiego „Płomienie pragnień”.

Dariusz Sułkowski – członek Związku Literatów Polskich oraz Chełmskiego Klubu Literatów „Osnowa” debiutował wierszem „Staramy się wykuć” w Egerii (2/2006). Zamieścił cykl utworów w antologii „A duch wieje kędy chce”(Lublin, 2007), w „Przestrzeni prawdy”(Lublin, 2008) oraz w antologii Chełmskiej Grupy Literackiej Lubelska 36 „Skok po szczęście”. Na swoim koncie wydawniczym ma już kilka tomików poezji, m.in. „Dorzecza świadomości”, „Sieć skrupułów” czy „Myślą dotykaj mnie delikatnie”.

Poezja Dariusza Sułkowskiego to rozprawa o ludzkiej egzystencji, podczas której autor stawia wiele pytań i poszukuje odpowiedzi. To także próba odnalezienia sensu życia, niepowtarzalności i wyjątkowości ludzkiej egzystencji, jej wartości i celu. Wiersze z tomiku „Płomienie pragnień”, gdzie pojawiają się osobiste przeżycia i doświadczenia, prowokują czytelnika oraz zmuszają do refleksji i zadumy. Piękna, dojrzała, pełna tajemnicy i niedomówień poezja Dariusza Sułkowskiego zawsze spotyka się z dużym zainteresowaniem Czytelników. Mamy nadzieję, że również i tym razem poeta zachwyci miłośników liryki. Zapraszamy na spotkanie, które zaplanowano na 16 stycznia br. o godz. 17.00 w sali widowiskowej ChBP.

BĘDĘ TAM:
Przeczytano: 1121