Promocja nowej powieści Katarzyny Archimowicz

Wydarzenie archiwalne
Wtorek, 27 czerwiec 2017 17:00 WOLNY
Adres:

ul. Partyzantów 40, Chełm

Telefon:

82 5639845

e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Chełmska Biblioteka Publiczna zaprasza na promocję powieści Katarzyny Archimowicz pt. „Nadwiślańskie serca”, która odbędzie się 27 czerwca br. o godz. 1700 w sali widowiskowej ChBP (ul. Partyzantów 40). Spotkanie, prezentujące najnowszą - trzecią już książkę - chełmianki, zaplanowano w ramach działalności Dyskusyjnego Klubu Książki.

Katarzyna Archimowicz jest absolwentką Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Pracuje w Chełmie jako nauczycielka matematyki oraz doradca zawodowy. Jest miłośniczką haftu wielkoformatowego i czytania, szczególnie reportaży oraz powieści historyczno-obyczajowych. Debiutowała powieścią „Miłość w Burzanach”  opublikowaną przez wydawnictwo Black Publishing w 2014 r., dobrze przyjętą i ocenioną przez czytelników. Rok później wydała książkę „W kolejce po życie”.

Akcja „Nadwiślańskich serc” rozgrywa się w Warszawie na Saskiej Kępie i w Kazimierzu Dolnym. Główna bohaterka Marta jest młodą i energiczną kobietą, zdecydowanie realizującą swoje cele i zamierzenia. Pewnego dnia jej poukładane i zorganizowane życie burzy głębokie, ale ryzykowne uczucie.

Serdecznie zapraszamy na promocję kolejnej powieści Katarzyny Archimowicz.

BĘDĘ TAM:
Przeczytano: 858