ODLOT DO NATURY - kongres kobiecości

Wydarzenie archiwalne
Sobota, 08 październik 2016 09:00 30 zł
Adres:

ul. Broniewskiego 4

8 października od godz. 9.00 do 19.00 zapraszamy  do MOKSiR na I Kongres Kobiecości "Odlot do natury".Wstęp. 30 zł.

Kongres Kobiecości to spotkanie kobiet z różnych grup społecznych, wiekowych i terytorialnych w celu inspiracji, integracji oraz edukacji. Organizowany przez Fundację VIAFEMINA oraz MOKSiR Chrzanów, Kongres Kobiecości ma na celu podążanie za tymi założeniami w duchu powrotu do natury, który ma w dzisiejszych czasach miejsce i jest silnym trendem.


Odlot do natury to pierwsza w Polsce tego rodzaju impreza w szeroki sposób odnosząca się do poszukiwań motywacji, zdrowego stylu życia oraz rozwoju osobistego! 
Viafemina działa w sposób inspirujący i pokazuje kobietom nowe horyzonty. Fundacja ma doświadczenie w organizacji wegańskich kuchni społecznych, eventów dla kobiet, warsztatów rozwojowych oraz biznesowo-networkingowych spotkań kobiet. Pora połączyć wszystkie te aktywności i stworzyć zupełnie nową jakość eventów. 
Program Kongresu Kobiecości obejmować będzie niesamowitą podróż w głąb siebie! Tego jeszcze nie było!


Od pracy z emocjami, które nas blokują w odkrywaniu swojej odwagi i zaufania do świata, aż do powrotu do pierwotnych instynktów, które podpowiadały nam, że życie w zgodzie z Matką Naturą jest jedynym dobrym wyborem. To wyjątkowe, nasycone kobiecą energią wydarzenie, podczas którego wystąpią ekspertki od motywacji, arteterapii, relaksacji, totalnej biologii, mindfullnes, ziołolecznictwa, medycyny naturalnej, zdrowego i etycznego żywienia, ekohigieny i ekologicznego stylu życia.


Uczestniczki kongresu będą mogły nie tylko zainspirować się podczas wykładów oraz debat, ale również przećwiczyć zdobytą wiedzę w praktyce podczas licznych warsztatów! W programie również liczne atrakcje.


8 października 2016 w MOKSiR Chrzanów - od 9.00 do 19.00.

Więcej informacji - www.viafemina.pl/odlot-do-natury 

 

BĘDĘ TAM:
Przeczytano: 1312