Miejski Park Zieleni i Wypoczynku GRODZISKO w Czchowie

Adres:

Czchów

Miejski Park Zieleni i Wypoczynku Grodzisko w Czchowie to rozbudowany teren wypoczynkowo rekreacyjny. Sama lokalizacja obiektu to wzgórze zamkowe z pięknymi widokami okolicy. Jeśli chodzi o ofertę proponowaną przez Miejski Park jest ona dość rozbudowana.

Wspomnieć trzeba o zadaszonym grillu oraz wiacie biesiadowej, która pomieści sporą ilość gości. Część gości może ucieszyć także miejsce na ognisko gdzie można spędzać długie wieczory. Ogromnym plusem jest to, że jest to miejsce bezpieczne i przyjazne dla gości. Jeśli posiadacie dzieci to miejsce może być dla nich małym polem do popisu. W ofercie Miejskiego Parku Zieleni i Wypoczynku znajdują się bezpieczne huśtawki, długie zjeżdżalnie, ekologiczne i duże piaskownice. Starsze dzieci pod nadzorem osób dorosłych mogą skorzystać z wieży wspinaczkowych - może to być początek kariery sportowej. Dorośli zaś mogą skorzystać z życia socjalnego przy siatkówce plażowej lub rozciągnąć się przy specjalnie przygotowanej siłowni na świeżym powietrzu. Za samo wykonanie Parku Miejskiego odpowiada gmina Czchów i bez jej budżetu to miejsce nie mogło by tak wyglądać. Ogromny wkład miał też Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Miejsce jest szczególnie warte odwiedzenia w okresie letnim, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby je odwiedzić także po sezonie. Infrastruktura okolicy pozwala na ekonomiczne noclegi i dodatkowo na poznanie tutejszych przysmaków, które z pewnością podbiją serca każdego turysty. Zarówno tego młodszego jak i tego starszego. Każdy znajdzie w parku zajęcie odpowiednie dla siebie i jednocześnie takie które pozwoli w spokoju wypocząć. Oczywiście w parku przebywa dużo dzieci dlatego każdy powinien się liczyć z tym że w tle będzie je słychać, jednak czy jest coś piękniejszego niż niż śmiech zadowolonego dziecka?

Odwiedziłeś oceń:
(0 głosów)

Znasz to miejsce i jego historię, chcesz podzielić się dodatkowymi informacjami lub zdjęciami na jego temat lub znalazłeś błędy w opisie. Napisz do nas: biuro@4tour.pl
Będziemy wdzięczni za pomoc w realizacji programu "REAKTYWACJI DZIEDZICTWA REGIONALNEGO" mającego na celu promowanie ważnych miejsc i troskę o uratowania od zapomnienia ważnych faktów historycznych.
Dane autorów tekstów lub zdjęć zostaną opublikowane pod opisem jeśli autor wyrazi na to zgodę.
Przeczytano: 1393