Ścieżka spacerowa Las Wolica

Adres:

Dębica

Spacery w leśnych okolicach to same korzyści, i zwykle zdajemy sobie z tego sprawę.

Dotleniamy się, odpoczywamy i wyciszamy, co działa na nas niezwykle kojąco. Jeżeli wybieramy się na wycieczkę do Dębicy, to z pewnością musimy mieć oko na najnowszy i niedawno otwarty szlak spacerowy w okolicach Dębicy, który oferuje nam nie tylko wygodną drogę do spacerowania, ale przede wszystkim mnóstwo atrakcji, takich jak na przykład teren wypoczynkowy, miejsce martyrologii, czy miejsce kultu religijnego – To tylko kilka wymienionych atrakcji, jakie możemy spotkać i podziwiać spacerując tamtym szlakiem. Dębica jes otoczona pięknymi lasami, zatem taki szlak spacerowy posiada dwie pętle, gdzie znajdują się platformy widokowe na miasto, zatem możemy podziwiać widoki i cieszyć się pięknym otoczeniem. Spacery wokół Dębicy to sama przyjemność, odprężymy się i wypoczniemy, ale przede wszystkim miło i ciekawie spędzimy czas. Cały teren szlaku spacerowego jest doskonale oznaczony i zorganizowany, pełno w nim ławeczek i stolików, gdzie można usiąść i zjeść przekąski w pięknym otoczeniu. Tablice informacyjne pokazują nam dokładnie jak się przemieszczać, a my sami możemy podziwiać piękno tamtejszej okolicy bez zbędnych zmartwień o to, czy zgubimy się w drodze powrotnej. Zdecydowanie warto wybrać się do tego miejsca, by poznać je zupełnie z innej strony, ale również by móc odpocząć od zwiedzania Dębicy i zobaczyć jej piękno z zupełnie innej strony. Na pewno nie będziemy zawiedzeni, a wręcz przeciwnie.

Odwiedziłeś oceń:
(10 głosów)

Znasz to miejsce i jego historię, chcesz podzielić się dodatkowymi informacjami lub zdjęciami na jego temat lub znalazłeś błędy w opisie. Napisz do nas: biuro@4tour.pl
Będziemy wdzięczni za pomoc w realizacji programu "REAKTYWACJI DZIEDZICTWA REGIONALNEGO" mającego na celu promowanie ważnych miejsc i troskę o uratowania od zapomnienia ważnych faktów historycznych.
Dane autorów tekstów lub zdjęć zostaną opublikowane pod opisem jeśli autor wyrazi na to zgodę.
Przeczytano: 6924