Spływy kajakowe na rzece Wisłoce

Adres:

Dębica

Spływy kajakowe są wyjątkowo emocjonujące i pozostawiają wiele pięknych wspomnień.

Z perspektywy podróżowania kajakami można zobaczyć różne oblicza tych samych miejsc, które wydają nam się już znajome, a jednak dostrzegamy coś zupełnie innego. Spływ kajakami rzeką Wisłok to z pewnością wyjątkowe doznanie, jako że rzeka ta jest wyjątkowo spokojna i łagodnie wije się przez najpiękniejsze miejsca w okolicy. Będąc w okolicy Dębicy i Wisłoka musimy koniecznie skusić się na podróż takim kajakiem, choćbyśmy bali się wody, ponieważ z pewnością będziemy zachwyceni, a podróż kajakami pozostawi nas zachwyconych i z mnóstwem przyjemnych wspomnień. Rzeka Wisłok nie należy do rwących, jest szeroką rzeką o spokojnym biegu, dlatego nadaje się idealnie na podróż kajakami z rodziną, lub samotnie. Musi towarzyszyć nam wykwalifikowany specjalista którego obecność i wiedza pozwoli nam na spokojną i bezpieczną podróż kajakami, co z pewnością dostarczy nam mnóstwo wrażeń i emocji. Każdy kto spróbował spływu kajakami Wisłokiem, jest zachwycony i chciałby spróbować jeszcze raz, dlatego taka podróż musi być obowiązkowa na naszej weekendowej liście. Wycieczka w tamte okolice oraz sam spływ kajakiem to wyjątkowa frajda i niecodzienna rozrywka, dlatego nie warto się jej pozbawiać ze strachu. Doświadczenie i wiedza instruktorów pozwoli nam bezpiecznie zwiedzać z kajaka, którego stabilność i bezpieczeństwo to gwarancja całej wycieczki. Zdecydowanie warto się tam wybrać by móc odpocząć i zregenerować siły na łonie natury.

Odwiedziłeś oceń:
(0 głosów)

Znasz to miejsce i jego historię, chcesz podzielić się dodatkowymi informacjami lub zdjęciami na jego temat lub znalazłeś błędy w opisie. Napisz do nas: biuro@4tour.pl
Będziemy wdzięczni za pomoc w realizacji programu "REAKTYWACJI DZIEDZICTWA REGIONALNEGO" mającego na celu promowanie ważnych miejsc i troskę o uratowania od zapomnienia ważnych faktów historycznych.
Dane autorów tekstów lub zdjęć zostaną opublikowane pod opisem jeśli autor wyrazi na to zgodę.
Przeczytano: 1829