Brązowa ścieżka rowerowy: Kobyle

Adres:

Frysztak

Piękne okolice i sprzyjające warunki terenowe to dwie podstawowe cechy dobrych ścieżek rowerowych.

Miejscowości które mogą pochwalić się takimi pięknymi miejscami dbają o swoje ścieżki rowerowe, których niebanalna trasa prowadząca przez najbardziej dzikie i piękne miejsca sprawia, że ludzie tłumnie przybywają, by zakosztować tej wspaniałej rozrywki. Szczególnie, że gmina Frysztak jak i inne jej sąsiadujące są wyjątkowo barwnymi i pięknymi miejscami, w których można spokojnie odpocząć i spędzić wspaniały weekend samemu, jak i z rodziną. Wyjątkową sławą cieszy się szlak naznaczony barwą brązową, który prowadzi przez miejscowości : Kobyle, Jazowa, Kobyle. Według miejscowych ta ścieżka prowadzi przez najpiękniejsze i najbardziej znaczące miejsca tamtejszej okolicy. Ścieżka wytyczona przez lokalne władze z pomocą ludzi prowadzi turystów na piękne zbocza i polany, z których rozprzestrzenia się widok na całą okolicę i największe atrakcje, a w tamtej okolicy jest tego nie mało. Porządny rower i prowiant na cały dzień to jedyne czego potrzebujemy, jeżeli nastawiamy się również na zwiedzanie i podziwianie tamtej okolicy. Warto wspomnieć że ta trasa rowerowa trwa około dwóch godzin normalnym tempem, dlatego jest ona dobra dla ludzi z dziećmi, które szybko mogą się zmęczyć i nie są przyzwyczajone do dłuższego wysiłku. Jednak świeże powietrze i piękne widoki z pewnością wynagrodzą wysiłek i obudzą głód na więcej. Zdecydowanie warto wybrać się w tamte okolice i spróbować tego świetnego wypoczynku.

Odwiedziłeś oceń:
(0 głosów)

Znasz to miejsce i jego historię, chcesz podzielić się dodatkowymi informacjami lub zdjęciami na jego temat lub znalazłeś błędy w opisie. Napisz do nas: biuro@4tour.pl
Będziemy wdzięczni za pomoc w realizacji programu "REAKTYWACJI DZIEDZICTWA REGIONALNEGO" mającego na celu promowanie ważnych miejsc i troskę o uratowania od zapomnienia ważnych faktów historycznych.
Dane autorów tekstów lub zdjęć zostaną opublikowane pod opisem jeśli autor wyrazi na to zgodę.
Przeczytano: 1207