Spływ kajakowy na rzece Wisłoka

Adres:

Frysztak

Kajakowe szaleństwa są dla ludzi o mocnych nerwach, bowiem ciągłe napięcie i strach przed wpadnięciem do wody jest często tak duży, że ludzie nie wytrzymują opresji.

Tak sytuacja wygląda kiedy spływ jest wyjątkowo ostry, a rzeka rwąca, jednak w przypadku spływu kajakowego rzeką Wisłoka, która znajduje się na południu Polski, w okolicach miejscowości Besko, to prawdziwa przyjemność, i bynajmniej nie kojarzy się nikomu z niebezpieczeństwem, a jedynie z niepowtarzalnym klimatem i urokiem, bowiem podczas pływu można podziwiać piękną i surową naturę która jest największym atutem tamtejszej okolicy. Spływ kajakiem zwykle zaczynamy w miejscowości Darowo, gdzie koryto rzeki jest najbardziej łagodne i najlepiej nadaje się do spokojnych spływów kajakami. Rzeka wije się przez najpiękniejsze miejsca i lasy, gdzie pełno dzikich zwierząt i mało spotykanych okazów chronionych roślin, a także prowadzi do najbardziej niedostępnych i dzikich miejsc, które stają się jednak dla nas na wyciągnięcie ręki dzięki temu spływowi. Najważniejsze jednak jest to, że piękna natura tej okolicy to doskonałe miejsce na wypoczynek, gdzie możemy zachwycać się naturalnymi walorami okolic rzeki Wisłok, ale i samemu porządnie wypocząć i odciąć się chociaż na jakiś czas od codziennych problemów. Taka wycieczka i spływ kajakami rzeką Wisłoka to będzie prawdziwa uczta dla naszych zmysłów i odpoczynek dla ducha. W zależności jak daleko chcemy przepłynąć, musimy poinformować naszego przewodnika i przewoźnika zarazem o tym, by mógł bezpiecznie dowieźć nas na miejsce.

Odwiedziłeś oceń:
(0 głosów)

Znasz to miejsce i jego historię, chcesz podzielić się dodatkowymi informacjami lub zdjęciami na jego temat lub znalazłeś błędy w opisie. Napisz do nas: biuro@4tour.pl
Będziemy wdzięczni za pomoc w realizacji programu "REAKTYWACJI DZIEDZICTWA REGIONALNEGO" mającego na celu promowanie ważnych miejsc i troskę o uratowania od zapomnienia ważnych faktów historycznych.
Dane autorów tekstów lub zdjęć zostaną opublikowane pod opisem jeśli autor wyrazi na to zgodę.
Przeczytano: 1980