Ogrody "Kapias"

Wstęp:

Płatny

Adres:

św. Anny 4, 43-230 Goczałkowice-Zdrój

Telefon:

667777292, 667777084, 693070734

e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ogrody "Kapias" zaj­mują 25ha gdzie na znacznej części pro­duku­je się rośliny liś­ci­aste i iglaste w odmi­anach o bardzo zróżni­cow­anych para­me­trach od sad­zonek przez krzewy po duże drzewa. Zde­cy­dowana więk­szość roślin pro­dukowana jest w pojem­nikach, co bez względu na warunki atmos­fer­yczne pozwala na obrót nimi przez więk­szą część roku. Przy­jeżdża­jąc tutaj może­cie Państwo odpocząć i zacz­erp­nąć inspiracji do swoich zielonych zakątków w Ogro­dach do Zwiedza­nia podzielonych na Stare Ogrody do Zwiedza­nia pow­sta­jące od ponad trzy­dzi­estu lat (na obszarze 0.5ha) i Nowe Ogrody do Zwiedza­nia (na obszarze 4ha). Może­cie Państwo również posilić się w Restau­racji KAPIAS zna­j­du­jącej się na tere­nie Nowych Ogrodów do Zwiedza­nia. Kilka razy w roku w Ogro­dach orga­nizowane są spec­jalne wydarzenia (w tym Noc w Ogrodzie).

Odwiedziłeś oceń:
(0 głosów)

Znasz to miejsce i jego historię, chcesz podzielić się dodatkowymi informacjami lub zdjęciami na jego temat lub znalazłeś błędy w opisie. Napisz do nas: biuro@4tour.pl
Będziemy wdzięczni za pomoc w realizacji programu "REAKTYWACJI DZIEDZICTWA REGIONALNEGO" mającego na celu promowanie ważnych miejsc i troskę o uratowania od zapomnienia ważnych faktów historycznych.
Dane autorów tekstów lub zdjęć zostaną opublikowane pod opisem jeśli autor wyrazi na to zgodę.
Przeczytano: 5240