„Paśko i zespół Co To”

Wydarzenie archiwalne
Wtorek, 29 listopad 2016 18:00 w przedsprzedaży - 15 zł, w dniu koncertu - 25 zł
Adres:

ul. T.Sołoniewicz 4, Hajnówka

Hajnowski Dom Kultury zaprasza na koncert Paśko i zespół Co To”. To połączenie poezji, jazzu, rocka i bluesa.

Zespół w składzie: Przemek Paśko (gitara, śpiew, teksty, dźwięki), Andrzej Szeremet (gitary), Kamil Pełka (kontrabas, gitara), Sebastian Skrzypek (perkusja), Dominik Gawroński (trąbka).

Już 26 listopada 2016r., godz. 18.00, Hajnowski Dom Kultury, ul. T. Sołoniewicz 4.

Bilety do nabycia w sekretariacie Hajnowskiego Domu Kultury. Cena: w przedsprzedaży – 15 zł, w dniu koncertu – 25 zł.

Zapraszamy!!

O artystach

Przemek Paśko – związany ze środowiskiem kulturalnym Wrocławia, w bliskiej znajomości z ludźmi Teatru Muzycznego Capitol, od zawsze słuchający Trójki. Grywał i grywa na prywatkach, podśpiewując cudze piosenki, szczególnie Marka Grechuty, Stanisława Soyki, Raz Dwa Trzy i czterystu dwudziestu innych „skaldów”. Bez nadziei na życie z muzyki, oswoił również biegun odległy od sztuki.

Odkąd zaproszony został do występu w słynnym wrocławskim antykabarecie, (a było to jakieś dwa lata temu) rozpoczął pisanie własnych utworów. Wiele z tych piosenek znalazło uznanie w gronie jego przyjaciół. Zaprosił więc muzyków, z ciekawości jak zabrzmi to w zespole. Przy okazji nagrali płytę. Na cześć znakomitego trójmiejskiego teatrzyku, którego występ utrwalony został w filmie Janusza Morgensterna „Do widzenia, do jutra” zespół otrzymał nazwę „CO TO”. Zarówno płyta jak i pierwszy na niej utwór nosi tytuł „Błędne Koło”. Niezależny od niczego. Muzyka jest dla niego jedynie źródłem radości. Z nadzieją, że ktoś polubi te dźwięki i słowa w oczekiwaniu na więcej.

Więcej na: www. paskoicoto.pl 

BĘDĘ TAM:
Przeczytano: 603