Jasielska Pracownia Ikon

Adres:

ul. Klasztorna 2A, Jasło

Telefon:

889 236 558

Takich niezwykłych miejsc jest w Polsce niewiele. Co to takiego?

Jest to pracownia ikona, która znajduje się w Jaśle. Tworzone są tu naprawdę przepiękne ikony. Co najważniejsze, są one wyrobem całkowicie własnoręcznym. Wiele osób uważa, że Jasielska pracownia ikon, tworzy produkty innowacyjne i profesjonalne. Praktycznie wszyscy klienci są zadowoleni z zakupu ikon w tej pracowni. Tworzeniem ikon w tutejszej pracowni zajmuje się prawdziwy fachowiec. Jest to kobieta, która ukończyła naukę na Uniwersytecie Ludowym we Wzdowie, a także na Uniwersytecie Wrocławskim. Pracownię ikon w Jaśle naprawdę warto odwiedzić. W większości przypadków nikt nie wychodzi stąd z pustymi rękoma. Większość decyduje się na zakup jakiejś ikony, a wybór jest naprawdę ogromny, przez co również trudny. Mamy tutaj na przykład ikony świętych, a także Matki Boskiej. Są to także sceny z Biblii przedstawiające na przykład ukrzyżowanie Jezusa. Oprócz dużych ikon, możemy również zdecydować się na ich mniejsze odpowiedniki. Jasło zaskakuje ciekawymi miejscami. Przeglądając przewodniki dotyczące tego miasta, nie znajdziemy zbyt wiele interesujących informacji. W rzeczywistości jest tu całkiem sporo miejsc, które warto zobaczyć, a o których nie mówi się zbyt wiele. Jasielska pracownia ikon nie jest nigdzie reklamowana, a jednak jest dosyć znana, przynajmniej w najbliższej okolicy i regionie. Jest to spowodowane tym, że wyroby jakie tutaj możemy zakupić bronią się i reklamują się same. Każdy kto raz tutaj przyjedzie, na pewno coś zakupi. Praktycznie każdy klient poleca pracownię innym osobom. Jeśli będziecie w Jaśle, jak najbardziej warto tutaj przyjść. Jeśli nie zakupicie ikony dla siebie, to warto przemyśleć zakup dla kogoś, aby podarować najbliższym, znajomym przepiękną ikonę. Naprawdę warto to zrobić!

Odwiedziłeś oceń:
(1 głos)

Znasz to miejsce i jego historię, chcesz podzielić się dodatkowymi informacjami lub zdjęciami na jego temat lub znalazłeś błędy w opisie. Napisz do nas: biuro@4tour.pl
Będziemy wdzięczni za pomoc w realizacji programu "REAKTYWACJI DZIEDZICTWA REGIONALNEGO" mającego na celu promowanie ważnych miejsc i troskę o uratowania od zapomnienia ważnych faktów historycznych.
Dane autorów tekstów lub zdjęć zostaną opublikowane pod opisem jeśli autor wyrazi na to zgodę.
Przeczytano: 1880