Jasielski Szlak Winny

Adres:

Jasło

Jasło stara się promować swoje wyroby winne tak, aby zainteresowały się nimi osoby z całego kraju.

W tym właśnie celu powstał Winny Szlak Jasielski, który jest swego rodzaju ścieżką winną poprzez winnice znajdujące się na terenie Jasła i okolic. Korzystając z mapy, która załączona jest do broszury reklamującej Jasielski Szlak Winny, możemy nie tylko kosztować wina z różnych winnic, ale także możliwe jest odnalezienie ciekawych gospodarstw agroturystycznych, które znajdują się w pobliżu. Warto więc tym bardziej zdecydować się na wycieczkę po Jasielskim Szlaku Winnym. Z ciekawostek warto wiedzieć o tym, że w Jaśle każdego roku organizowana jest ogromna impreza winna. Odbywa się ona podczas ostatniego weekendu wakacji. Warto jak najbardziej wziąć w niej udział, ponieważ jest to ogromna szansa na spróbowanie różnego rodzaju win. Po wypróbowaniu, każdy może zakupić dla siebie butelkę ulubionego ich zdaniem trunku. Jeśli chodzi o atrakcje turystyczne Jasła i regionu, to tutejszy Szlak Winny można uznać za prawdopodobnie największą atrakcję. Szlak ten jest świetnie zorganizowany. Korzystają na tym nie tylko tutejsze winnice, ale także miasto Jasło. Miasto stało się atrakcyjne pod względem turystycznym. Zarabiają więc restauracje, lokale z ofertami noclegowymi oraz najważniejsze w tym przypadku, czyli wspomniane już winnice. Czy warto tutaj przyjechać? Przyjeżdżając mamy szansę spróbowania prawdziwie wybornych win, które nie są sztucznie barwione i nie posiadają nienaturalnych składników. Możemy cieszyć się smakiem naturalnego wina. Czego więc chcieć więcej? Przepiękne widoki, smaczne wina, to wszystko może do Jasła tylko i wyłącznie zachęcać. Nie ma nad czym się dłużej zastanawiać. Tutaj po prostu trzeba przyjechać i wyruszyć Jasielskim Szlakiem Winnym.

Odwiedziłeś oceń:
(0 głosów)

Znasz to miejsce i jego historię, chcesz podzielić się dodatkowymi informacjami lub zdjęciami na jego temat lub znalazłeś błędy w opisie. Napisz do nas: biuro@4tour.pl
Będziemy wdzięczni za pomoc w realizacji programu "REAKTYWACJI DZIEDZICTWA REGIONALNEGO" mającego na celu promowanie ważnych miejsc i troskę o uratowania od zapomnienia ważnych faktów historycznych.
Dane autorów tekstów lub zdjęć zostaną opublikowane pod opisem jeśli autor wyrazi na to zgodę.
Przeczytano: 937