Homanit Arena

Wstęp:

Płatny

Adres:

ul. Kościuszki 1A, Karlino

Telefon:

94 311 60 50

e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

HOMANIT ARENA – REGIONALNE CENTRUM TURYSTYKI I SPORTU W KARLINIE

Sport odgrywa coraz większą rolę w życiu każdego człowieka. Dbałość o zdrowie, sylwetkę i prawidłową postawę ciała, rozwój sprawności i wydolności fizycznej jest w dzisiejszych czasach czymś tak powszechnym, że spędzanie czasu przed telewizorem czy komputerem stało się po prostu niemodne. Gmina Karlino, wychodząc naprzeciw potrzebom swoich mieszkańców, podejmuje szereg działań i inicjatyw w zakresie rozwoju sportu, turystyki i rekreacji, które są często pasją i ważnym elementem ich stylu życia. Taka właśnie idea przyświecała budowie Homanit Areny – Regionalnego Centrum Turystyki i Sportu w Karlinie.Hala widowiskowo – sportowa Homanit Areny to wielofunkcyjny sala spełniająca wymogi dla rozgrywek turniejowych. W pełni klimatyzowana arena główna posiada boisko wykonane z litego drewna dębowego o wymiarach 45,00 m x 23,00 m (wysokość 8,03 m). Istnieje możliwość podzielenia areny za pomocą specjalnie zamontowanych 2 kurtyn, na trzy mniejsze boiska o wymiarach: 15m x 8 m.

Odwiedziłeś oceń:
(0 głosów)

Znasz to miejsce i jego historię, chcesz podzielić się dodatkowymi informacjami lub zdjęciami na jego temat lub znalazłeś błędy w opisie. Napisz do nas: biuro@4tour.pl
Będziemy wdzięczni za pomoc w realizacji programu "REAKTYWACJI DZIEDZICTWA REGIONALNEGO" mającego na celu promowanie ważnych miejsc i troskę o uratowania od zapomnienia ważnych faktów historycznych.
Dane autorów tekstów lub zdjęć zostaną opublikowane pod opisem jeśli autor wyrazi na to zgodę.
Przeczytano: 1075