Wielki Finał Show "Talent Kazimierski 2016"

Wydarzenie archiwalne
Poniedziałek, 31 październik 2016 17:00 WOLNY
Adres:

Kazimierski Ośrodek Kultury, ul. 1-go Maja 16, 28-500 Kazimierza Wielka

Telefon:

500 330 007

W poniedziałek, 31 października br. o godz. 17. 00 zapraszamy do Kazimierskiego Ośrodka Kultury na Finał "Talentu Kazimierskiego 2016".

Oto finaliści show „Echa Dnia” - "Talent Kazimierski 2016!"

W wyniku głosowania Czytelników do finału zakwalifikowano: wokalistki Kamilę Konewecką, Karolinę Zapart, Gabrielę Żulichowską, Anetę Gołębiowską, Natalię Przytułę, Aleksandrę Radosz, Marię Sobieraj, Justynę Tomczyk, Natalię Sikorę oraz gitarzystę Patryka Kocińskiego. Jurorzy przyznali tak zwane dzikie karty - przepustki do finału, zespołowi ODO Kolektyw i Dawidowi Rybie.

Trwa głosowanie finałowe. Można głosować na trzy sposoby: za pomocą SMS pod numer 71321 cena 1,23 złotego z VAT, treść przy każdej prezentacji), poprzez Facebooka oraz klik na portalu echodnia.eu. Jeden SMS to 10 punktów, jeden głos poprzez Facebook to 2 punkty, jeden głos poprzez klik na echodnia.eu - 1 punkt.

O tym, kto wygra show Talent Kazimierski 2016 przesądzą po połowie punkty z głosowania czytelników (za pomocą SMS, klików i Facebooka) oraz z głosowania jury, które będzie oceniało występy na żywo podczas finału show Talent Kazimierski.

Finał odbędzie się 31 października w Kazimierskim Ośrodku Kultury. Początek o godzinie 17. Wstęp wolny. Transmisja na żywo na www.echodnia.eu. Występy ocenią jurorzy - tancerka Kamila Drezno, kabareciarz Krzysztof Kubalski i muzyk Łukasz Sobieraj. Zapraszamy!

W finale show Talent Kazimierski nagroda za pierwsze miejsce to 600 złotych, za drugie 400 złotych, zaś za trzecie 200 złotych. Dla wybranego uczestnika nagroda specjalna - wycieczka do Brukseli ufundowana przez Beatę Gosiewską, poseł do Parlamentu Europejskiego.

To jeszcze nie będzie koniec przygody. Laureaci Talentu Kazimierskiego wezmą udział w show Talent Świętokrzyski, w którym rywalizować będą talenty z całego województwa. W tym etapie nagrody są jeszcze cenniejsze! Talent Kazimierski powalczy w półfinale, a laureaci drugiego i trzeciego miejsca w ćwierćfinale.

Źródło - "Echo Dnia"

BĘDĘ TAM:
Przeczytano: 1222