Koncert Jacka Silskiego w Kielcach

Wydarzenie archiwalne
Środa, 26 kwiecień 2017 18:00 40 zł (w przedsprzedaży), 50 zł (w dniu koncertu)
Adres:

Wojewódzki Dom Kultury, im. Józefa Piłsudskiego, ul. ks. Piotra Ściegiennego 2, 25-033 Kielce

Telefon:

Informacje, bilety: – Małgorzata Kaczmarek, nr tel.: 609 023 033. – Impresariat WDK, nr tel.: 41 36 55 144.

Spragnionym pozytywnych emocji muzycznych Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach gorąco poleca koncert "śląskiego słowika" – Jacka Silskiego, który odbędzie się 26 kwietnia. Podczas koncertu artysta zaprezentuje największe przeboje ze swoich płyt: "Ave Maria En El Morro", "Moja miłość", "Romantica", "Sercem do serc" i "Jacek Silski – Julio Iglesias by Jacek Silski". Teledyski Jacka Silskiego są bardzo popularne w internecie – między innymi w serwisie YouTube, w którym klipy takie jak "List z morza" cieszą się milionową oglądalnością – teraz macie Państwo okazję posłuchać tego artysty na żywo. Zapraszamy.


Jacek Silski to doświadczony artysta od lat z powodzeniem koncertujący na polskich i zagranicznych scenach. Jest solistą Królewskiej Orkiestry Symfonicznej przy Pałacu w Wilanowie. Występował z Operą Śląską w Bytomiu oraz z Operą Państwową we Wrocławiu. Współpracował również z prywatną operą Marka Tracza, z którą wziął udział w tournee po Europie. Zagrał wiele ról w musicalach w Teatrze Rozrywki w Chorzowie.
Występował z takimi wykonawcami jak: Julio Iglesias, Karel Gott, Gina T., Iri Korn, Boney M., ABBA, Goran Karan, Frank Galan, Francesco Napoli, In-grid, Goombay Dance Band, Kate Ryan, Edward Simoni oraz z całą czołówką polskiej estrady: Kombi, Golec uOrkiestra, Maryla Rodowicz, Various Manx, Wilki, Wiesław Ochman, Piotr Szczepanik, Ryszard Rynkowski, KAYAH, Mieczysław Szcześniak, Budka Suflera.

Mimo udziału w wielu projektach muzycznych i napiętego grafiku, Jacek Silski już 26 kwietnia zawita do Kielc. Tego wydarzenia nie można przegapić.

Bilety w cenie 40 zł (w przedsprzedaży) i 50 zł (w dniu koncertu) są już w sprzedaży.

Informacje, bilety: 
– Małgorzata Kaczmarek, nr tel.: 609 023 033.
– Impresariat WDK, nr tel.: 41 36 55 144.

BĘDĘ TAM:
Przeczytano: 900