Muzyczny koktajl szlagierów - koncert Mariusza Kalagi

Wydarzenie archiwalne
Czwartek, 23 luty 2017 18:00
Adres:

Wojewódzki Dom Kultury im. Józefa Piłsudskiego, ul. ks. Piotra Ściegiennego 2, 25-033 Kielce

Telefon:

nr stacj.: 41 36 55 144 nr kom.: 665 202 306

e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

23 lutego br. w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach wystąpi Mariusz Kalaga – piosenkarz mający w swoim repertuarze piosenki country, piosenki biesiadne, kolędy i pastorałki, a także covery Elvisa Presleya czy Roya Orbisona. Na koncert zapraszamy o godz. 18.00.

Tego wieczoru Mariusz Kalaga – nasz gość z Górnego Śląska – zaprezentuje Państwu swoje największe przeboje, m.in. piosenki "Co tu jest grane?", "Sen o Dalmacji", "Rosa Amarilla", czy "Biegnij nad morze". 
Pochodzący z Dąbrowy Górniczej artysta na scenie występuje od przeszło trzech dekad. Ostatnimi czasy najbardziej znany jest ze śląskich szlagierów, które cieszą się dużym uznaniem wśród widzów TV Silesia. 
Mariusz Kalaga to uczestnik największego na świecie Festiwalu Muzyki Country "FAN FAIR" w Nashville w Stanach Zjednoczonych. Piosenkarz był wielokrotnie nagradzany na ogólnopolskich przeglądach i festiwalach muzyki country, m.in. nagrodą Giganci Country na Pikniku Country w Mrągowie, którego jest częstym uczestnikiem. W 2012 roku został odznaczony nagrodą Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego "Zasłużony dla Kultury Polskiej". Na swoim koncie ma wiele solowych płyt oraz krążki wydane we współpracy z Jerzym Macołą i Gangiem Marcela. Obecnie występuje solowo lub z zespołem Partners, którego jest założycielem.

Bilety na ten koncert w cenie 30 zł / os. (w dniu koncertu: 35 zł) są do kupienia w Impresariacie WDK, nr tel. stacj.: 41 36 55 144, nr kom.: 665 202 306.

Zapraszamy!

BĘDĘ TAM:
Przeczytano: 1225