Spektakl TRIATHLON STORY, CZYLI CHŁOPAKI Z ŻELAZA

Wydarzenie archiwalne
Piątek, 19 maj 2017 20:00 75 zł, 90 zł
Adres:

ul. ks. Piotra Ściegiennego 2, 25-033 Kielce

Telefon:

Nr kom.: 665 202 306, nr tel. stacj.: 41 36 55 144

19 maja o godz. 20.00 zapraszamy Państwa na sztukę "Triathlon story, czyli chłopaki z żelaza" w reż. Piotra Nowaka, w której wystąpią: Bartłomiej Topa, Leszek Lichota, Waldemar Błaszczyk i Piotr Nowak. 

Bilety na spektakl w cenach 75 i 90 zł są do kupienia w Impresariacie WDK, nr kom.: 665 202 306, nr tel. stacj.: 41 36 55 144.

 

Sztuka "Triathlon story..." to wyjątkowo energetyczna i dynamiczna komedia, która rozgrywa się w przeddzień zawodów Ironman.

W hotelowym pokoju, wieczorem, przypadkowo, spotykają się czterej uczestnicy tych najbardziej prestiżowych triathlonowych zmagań. Każdy z nich zjawia się tam z innego powodu i każdy z nich czegoś innego oczekuje od startu. 

Łączy ich triathlon, a co ich dzieli? Wszystko! Mają zupełnie odmienne poglądy na życie i odmienne życiowe doświadczenia, różne temperamenty i sprzeczne charaktery, nawet poczucie humoru każdy z nich ma inne. Wydawać by się mogło, że nigdy się ze sobą nie dogadają, jednak wymykające się spod kontroli absurdalne zdarzenia powodują, że pomiędzy bohaterami zawiązuje się prawdziwe męskie porozumienie, a może nawet rodzi się męska przyjaźń.

"Triathlon story..." rozbraja szczerością, uwodzi potężną dawką dobrego humoru i nie zwalnia tempa ani na chwilę. Bawi widzów od pierwszej do ostatniej minuty spektaklu. Nieoczekiwane zwroty akcji, brawurowe sytuacje i mistrzowska gra aktorska: Bartłomieja Topy, Leszka Lichoty, Waldemara Błaszczyka oraz Piotra Nowaka, który jest jednocześnie reżyserem sztuki, gwarantują doskonałą, pełną pozytywnych emocji rozrywkę.

BĘDĘ TAM:
Przeczytano: 1261