Koncert Piotra Resteckiego

Wydarzenie archiwalne
Czwartek, 19 październik 2017 18:00 10 zł
Adres:

ul. Mieszk I 4, 26-200 Końskie

Telefon:

+48 41 372 24 78

Miejsko-Gminny Dom Kultury w Końskich zaprasza na koncert Piotra Resteckiego, który odbędzie się dn. 19 października (czwartek) 2017 r., o godz. 18.00. Bilety do nabycia w koneckim domu kultury.

Piotr Restecki to gitarzysta i kompozytor. Pobierał lekcje mistrzowskie u najlepszych pedagogów: Jerzy Pikor (Polska), Marco Tamayo (Kuba), Pavel Steidl (Czechy), Thomas Müller-Pering (Niemcy) i inni. Laureat wielu konkursów na szczeblu ogólnopolskim i międzynarodowym. Występował na scenie z wieloma artystami z kraju i z zagranicy, m.in. z: Tommy’m Emmanuelem, Prestonem Reedem, Jon’em Gomm’em, Andrzejem Piasecznym, Krzysztofem K.A.S.Ą. Kasowskim, Braćmi Cugowskimi. Od lat koncertuje, prowadzi warsztaty (Summer Guitar Festival Krzyżowa czy Przystanek Woodstock). Nagrywa dla radia i telewizji. Szerszej publiczności dał się poznać jako finalista pierwszej edycji programu Must Be The Music, a także jako mentor uczestników kolejnych edycji programów MBTM, Super Dzieciak oraz gość Kuba Wojewódzki Show.

Kompozytorski talent Piotra i energia sceniczna, połączone z poczuciem humoru tworzą oryginalny spektakl muzyczny jednego aktora, który spotyka się z dużym uznaniem i entuzjazmem publiczności.

Źródło: www.dkkonskie.pl

BĘDĘ TAM:
Przeczytano: 422