Szlak turystyczny "Czarnorzeki - Dział – punkt widokowy”

Adres:

Korczyna

Szlak turystyczny "Czarnorzeki - Dział - punkt widokowy" to świetne miejsce dla wszystkich osób, które cenią sobie atrakcyjne ścieżki zawierające w sobie wiele ciekawych elementów.

Ścieżka ta ma długość około 1, 5 kilometra, dlatego nie jest to zbyt wymagający szlak, więc można oczywiście zabrać tam dzieci. Na trasie tego szlaku znajdują się aż 4 przystanki informacyjne, więc jak widać wyraźnie nie da się tam zanudzić, ale oprócz tego można tam pozwiedzać i miło spędzić czas. Przepiękne widoki są tam na porządku dziennym, więc nie ma nic dziwnego w tym, że coraz częściej przyjeżdżają w to miejsce turyści z całego świata. Z tego miejsca można zobaczyć Beskid Niski, Bieszczady oraz Tatry. Nie da się ukryć, że jest to jedno z najpiękniejszych miejsc w regionie, więc zyskuje ono coraz większą popularność. Pod kątem technicznym ścieżka nie jest zbyt wymagająca, więc można skupić się jedynie na relaksie, wypoczynku i rozrywce. Jest to doskonały pomysł na zacieśnienie więzi rodzinnych, na co decyduje się duża liczba rodzin. Tablice informacyjne sprawiają, iż można się w ten sposób doskonale wyedukować. Na trasie ścieżki turystycznej można dostrzec wiele ciekawych okazów przyrodniczych, dlatego jest to polecane miejsce zwłaszcza dla miłośników aktywnego trybu życia oraz przyrody. Ścieżka jest chętnie odwiedzana zarówno przez młode, jak i te nieco starsze osoby. W gminie Korczyna trudno znaleźć ciekawsze miejsca, więc warto oczywiście odwiedzić tę ścieżkę przynajmniej raz w życiu, co każdemu się opłaci.

Odwiedziłeś oceń:
(3 głosów)

Znasz to miejsce i jego historię, chcesz podzielić się dodatkowymi informacjami lub zdjęciami na jego temat lub znalazłeś błędy w opisie. Napisz do nas: biuro@4tour.pl
Będziemy wdzięczni za pomoc w realizacji programu "REAKTYWACJI DZIEDZICTWA REGIONALNEGO" mającego na celu promowanie ważnych miejsc i troskę o uratowania od zapomnienia ważnych faktów historycznych.
Dane autorów tekstów lub zdjęć zostaną opublikowane pod opisem jeśli autor wyrazi na to zgodę.
Przeczytano: 2294