Park Wodny w Krakowie

Wstęp:

Płatny

Adres:

ul. Dobrego Pasterza 126, 31-416 Kraków

Telefon:

(12) 616-31-90, 91

e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

W Krakowie mamy świetną atrakcję turystyczną jaką jest sporej wielkości Park Wodny, który oferuje naprawdę masę atrakcji i gdzie możemy spędzić bardzo mile swój wolny czas.

W miejscu tym możemy się zrelaksować, zabawić, a także ci, którzy nie potrafią jeszcze pływać mogą podjąć się nauki pływania. Oczywiście na terenie Parku Wodnego w Krakowie nie mogło zabraknąć usług gastronomicznych, dzięki czemu napijemy się tu i coś zjemy. Oferta parku jest naprawdę ogromna. Mamy tu bicze wodne, hydromasaże, które pozwalają się odprężyć i rozluźnić. Nie zabrakło również wanien jacuzzi oraz sauny, która jest naprawdę świetnym wyborem. W strefie rozrywki natomiast przygotowano dla nas wiele ciekawych zjeżdżalni, ścianki wspinaczkowe, a także miejsce do prowadzenia gier wodnych. Jak widać i starsi i ci najmłodsi nie będą się na pewno w tym miejscu nudzić.

Jak już zostało to wcześniej wspomniane również organizowane w Parku Wodnym są kursy nauki pływania. Są one oferowane dla grup szkolnych, ale także dla osób indywidualnych. Nauczyć pływać tutaj może się każdy, niezależnie od tego czy jest dzieckiem, czy osobą dorosłą. Jeśli jeszcze nie potrafimy pływać to Park Wodny w Krakowie jest świetnym miejscem do tego, aby taką naukę podjąć. Trzeba również wspomnieć o cenach biletów, ponieważ nie należą one do najtańszych, a można nawet rzec, że są drogie. Jeśli jednak spojrzymy na nie przez pryzmat warunków i oferty jaką krakowski Park Wodny nam oferuje, to rzeczywiście zaczynamy na cenę patrzeć trochę bardziej z przymrużeniem oka. Koszt godziny pobytu w tym miejscu dla osoby dorosłej to 27 zł za godzinę. Jeśli jednak wybierzemy wariant bez limitu czasowego to koszt wynosi 60 zł. Z zalet tego miejsca należy wymienić tę, że w pobliżu Parku Wodnego znajduje się darmowy parking samochodowy dla klientów tego miejsca. Bardzo ważne jest również to, że tutejszy Park Wodny posiada ofertę gastronomiczną. Wybierając więc bilet całodniowy, nie musimy martwić się o jedzenie i picie, dzięki czemu możemy świetnie bawić się w tym miejscu przez cały dzień. 

Będąc w Krakowie i posiadając trochę wolnego czasu, warto się wybrać do tutejszego Parku Wodnego. Znajduje się on na ulicy Dobrego Pasterza. Istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że jeśli raz tutaj zajrzymy, to będziemy do tego Parku Wodnego powracać wielokrotnie, ponieważ znajduje się tutaj naprawdę sporo wspaniałych atrakcji, które umilą wolny czas każdemu z nas. Warto rozważyć zakup biletu całodniowego bez limitu czasowego, ponieważ jest to znacznie atrakcyjniejsza oferta od pozostałych.

Odwiedziłeś oceń:
(0 głosów)

Znasz to miejsce i jego historię, chcesz podzielić się dodatkowymi informacjami lub zdjęciami na jego temat lub znalazłeś błędy w opisie. Napisz do nas: biuro@4tour.pl
Będziemy wdzięczni za pomoc w realizacji programu "REAKTYWACJI DZIEDZICTWA REGIONALNEGO" mającego na celu promowanie ważnych miejsc i troskę o uratowania od zapomnienia ważnych faktów historycznych.
Dane autorów tekstów lub zdjęć zostaną opublikowane pod opisem jeśli autor wyrazi na to zgodę.
Przeczytano: 822