„Lekko nie będzie” – spektakl komediowy

Wydarzenie archiwalne
Piątek, 09 grudzień 2016 19:00 80 zł
Adres:

Nowohuckie Centrum Kultury, al. Jana Pawła II 232, Kraków

„Lekko nie będzie” – spektakl komediowy  

9 grudnia (piątek), g.19.00, Scena NCK

Oburza Was nieco większa różnica wieku w związkach? Śmieszą Panie zakochane w młodszych partnerach? Żenują dojrzali Panowie zauroczeni młodszymi kobietami, w myśl zasady – mnie by się to nie przydarzyło? Jeśli tak - ta sztuka rozbawi Was do łez i pokaże, że teoria w życiu bardzo różni się od praktyki. 

„Lekko nie będzie” autorstwa Jean-Claude Islert’a to niezwykle zabawna francuska komedia o miłości, zachowywaniu pozorów, szukaniu szczęścia na przekór konwenansom, tolerancji dla własnych wybryków i hipokryzji w ocenianiu kontrowersyjnych postępków innych. 

Stateczny wykładowca Eduardo romansujący ze sprytną studentką Sarah, jego była żona Marion zakochana w młodszym partnerze i ich córka Julie mająca nowego, troszkę starszego narzeczonego Marco, wąsatego „artystę”, lekkoducha, bez grosza przy duszy zapoczątkują lawinę omyłek i absurdu, komplikacji i rozwiązań, które nie wpadłyby Wam do głowy, bo kiedy wszystko zawodzi zawsze można zrzucić winę na hydraulika – imigranta ze wschodu… 

Przygotujcie się na wyjątkowo zabawny wieczór, a jeśli nie lubicie się śmiać, to możemy Wam obiecać, że… Lekko nie będzie!

Autor: Jean-Claude Islert 

Reżyseria i opracowanie muzyczne: Tomasz Sapryk 

Występują: Jan Jankowski, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski, Julia Rosnowska, Zofia Zborowska. 

bilety: 80 zł 

BĘDĘ TAM:
Przeczytano: 1394