Książki, książki, książki…

Wydarzenie archiwalne
Czwartek, 27 październik 2016 09:00 WOLNY
Adres:

Nowohuckie Centrum Kultury, al. Jana Pawła II 232, Kraków

Ten tydzień należy do miłośników książek. Na rozpoczynających się w czwartek 20. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie stoisko z swoimi wydawnictwami mieć będzie również NCK.  

Zapraszamy też do naszej biblioteki, która w tym miesiącu wzbogaciła się o 70 najnowszych wydawnictw i na dwa autorskie spotkania.
  
27 października (czwartek), g. 9.00, biblioteka NCK
Spotkanie z Barbarą Wicher autorką wielu książek dla dzieci m.in. „Figi na wakacjach”,  opowieści dla dzieci uczących się czytać, humorystycznych opowiadań „Przygody roztargnionej czarownicy” zawierających quiz sprawdzający umiejętność czytania ze zrozumieniem, przygodowej książki dla młodszych dzieci „Lena i Tonio, czyli świat, gdy ma się kilka lat”, a także serii Przygody Toffika. Jest również autorką proekologicznych tekstów o detektywie Łodydze.  
Po spotkaniu można będzie zakupić książkę z autografem autorki.
Wstęp wolny
   
28 października (piątek), g. 17.00, biblioteka NCK 
Spotkanie z Beatą Sarnowską, autorką książek dla dzieci, m.in. „Tajemnicy zaginionej kotki” -  pozycji otwierającej questingową serię detektywistyczną. Jej akcja rozgrywa się w Olsztynie. Grupa przyjaciół musi zmierzyć się z groźnym porywaczem, a jedyny trop, jaki posiadają, to zagadka sms-owa. Okazuje się jednak, że jej rozwiązanie prowadzi do kolejnej łamigłówki. Tajemnica goni tajemnicę! Aby znaleźć odpowiedzi, poszukiwacze muszą poznać kluczowe zabytki miasta.  
Beata Sarnowska pracuje właśnie nad nową historią, która rozegra się w Krakowie. Jeśli chcesz wskazać autorce ciekawe miejsca i trasy, zapraszamy na spotkanie. Gwarantujemy odkrycie wielu tajemnic i questingową zabawę! 
Po spotkaniu można będzie zakupić książkę z autografem autorki.
Wstęp wolny

BĘDĘ TAM:
Przeczytano: 1226