Terenowy szlak rowerowy "Czarny Dział"

Adres:

Lesko

Terenowy szlak rowerowy "Czarny Dział" przebiega w całości leśnymi ścieżkami oraz drogami polnymi, a liczy sobie 22, 5 kilometra.

Z racji tego nie pokonuje się go bardzo długo, a można to zrobić w naprawdę szybkim tempie. Szlak ten należy do grupy szlaków Extreme-Bieszczady. Prowadzi ona przede wszystkim przez las Czarny Dział, gdzie można podziwiać wiele okazów przyrodniczych, więc jest to oferta skierowana zwłaszcza do miłośników rowerowych szaleństw oraz fanatyków przyrody i środowiska. Zmierza ona w kierunku lotniska szybowcowego na Górze Kamionce. Jak widać wyraźnie naprawdę ciekawie można spędzić tutaj swój wolny czas. Trasa nie należy może do najłatwiejszych, ponieważ jest dość trudna pod kątem technicznym, ale jest pełna malowniczych widoków. Rowery można bez żadnych przeszkód wypożyczyć już na miejscu, a ich atutem jest to, że są one bardzo profesjonalne i na pewno spełnią wymagania turystów. Dostosowane są one do panujących w Bieszczadach warunkach terenowych, więc na pewno nikomu nie odmówią posłuszeństwa podczas trwania wycieczki. Ekstremalny szlak rowerowy to świetna oferta dla osób lubiących podnieść od czasu do czasu swój poziom adrenaliny. Wyprawa na taką wycieczkę rowerową to frajda na długie lata, której nie da się zapomnieć. Leśna sceneria sprawia, że można tutaj odetchnąć i się wyciszyć, ale cały czas trzeba uważać na drogę, aby bezpiecznie trafić do celu i nie odnieść po drodze jakiejś kontuzji. Szlak rowerowy "Czarny Dział" to doskonała zabawa dla całych rodzin.

Odwiedziłeś oceń:
(0 głosów)

Znasz to miejsce i jego historię, chcesz podzielić się dodatkowymi informacjami lub zdjęciami na jego temat lub znalazłeś błędy w opisie. Napisz do nas: biuro@4tour.pl
Będziemy wdzięczni za pomoc w realizacji programu "REAKTYWACJI DZIEDZICTWA REGIONALNEGO" mającego na celu promowanie ważnych miejsc i troskę o uratowania od zapomnienia ważnych faktów historycznych.
Dane autorów tekstów lub zdjęć zostaną opublikowane pod opisem jeśli autor wyrazi na to zgodę.
Przeczytano: 1348