Terenowy szlak rowerowy "Pogórze Leskie"

Adres:

Lesko

Terenowy szlak rowerowy "Pogórze Leskie" to opcja na wycieczkę rowerową dla całej rodziny. Całkowita długość trasy wynosi 24, 9 kilometra, dlatego nie jest to zbyt wymagający szlak pod kątem długości, a zarazem nie jest zbyt zaawansowany technicznie.

Na taką wycieczkę można zabrać bez obaw również dzieci, dla których będzie to niesamowite przeżycie. Trasa przebiega grzbietem Pogórza Leskiego, a więc po drodze można natknąć się na wiele ciekawych okazów przyrodniczych. Zdecydowanie się na tę trasę rowerową to połączenie aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu oraz zwiedzania atrakcyjnych miejsc w gminie Lesko. Pogórze Leskie dzieli zlewiska Sanu i Osławy, więc jednocześnie można oczywiście zdecydować się na wypoczynek nad rzekami, co dobrze wpłynie na ludzki organizm i pozwoli się turystom wyciszyć. Trasa rowerowa tego typu w całości przebiega po leśnych ścieżkach, a także drogach polnych, dlatego jest to polecana oferta zwłaszcza dla osób, które cenią sobie jazdę w bliskiej obecności natury. Rowery można bez problemów wypożyczyć na miejscu, więc nie trzeba ich wieźć przez setki kilometrów ze sobą, nie jest to wymagane. Szlak rowerowy "Pogórze Leskie" jest zadbany i nie zawiera w sobie niebezpiecznych elementów, dlatego też z całą pewnością warto się zdecydować na taką wycieczkę, która może pozwolić zainteresowanym na poprawienie kondycji fizycznej, zadbanie o zdrowie oraz zacieśnienie relacji rodzinnych. Pokonanie tego szlaku nie powinno zająć turystom więcej niż kilka godzin.

Odwiedziłeś oceń:
(0 głosów)

Znasz to miejsce i jego historię, chcesz podzielić się dodatkowymi informacjami lub zdjęciami na jego temat lub znalazłeś błędy w opisie. Napisz do nas: biuro@4tour.pl
Będziemy wdzięczni za pomoc w realizacji programu "REAKTYWACJI DZIEDZICTWA REGIONALNEGO" mającego na celu promowanie ważnych miejsc i troskę o uratowania od zapomnienia ważnych faktów historycznych.
Dane autorów tekstów lub zdjęć zostaną opublikowane pod opisem jeśli autor wyrazi na to zgodę.
Przeczytano: 1887