Plac Narutowicza w Leśnicy

Adres:

Leśnica

W Polsce znajduje się niezwykle wiele małych miasteczek, o których mało kto słyszał, a które są naprawdę wspaniałymi miejscami.

Z pewnością jednym z nich jest opolska Leśnica leżąca na Górnym Śląsku tuż na zboczu Góry Świętej Anny. Leśnica zachwyca przepięknymi malowniczymi widokami, wspaniałymi zabytkami i innymi atrakcjami turystycznymi. Z pewnością, kto choć raz tam był, pragnie wracać już zawsze. W Leśnicy znaleźć możemy cudowne, zabytkowe domy i kamienice, ponadto podziwiać możemy tam młyn wodny dworzec kolejowy oraz kościół cmentarny pod wezwaniem Najświętszej Marii Panny. Z pewnością jednak jednym z wspanialszych miejsc w Leśnicy jest Plac Narutowicza. Jest to miejsce, w którym chętnie spotyka się lokalna społeczność. Jest on ładny i zadbany. Znajduje się tu wiele ławeczek, na których można usiąść razem ze znajomymi. Spokojnie można na nim odpocząć od trudów dnia codziennego. Plac Narutowicza stanowi wizytówkę miasta. Co więcej, w ostatnim czasie został on wyremontowany co sprawia, iż jest on jeszcze piękniejszy niż przedtem. Ponadto znajduje się przy nim wiele instytucji użytku publicznego takich, jak apteka czy dom pogrzebowy. Leśnica jest cudownym miastem, warto się o tym przekonać i odwiedzić to miasto. Z pewnością województwo opolskie stanowi jedno z najpiękniejszych w Polsce. Może warto więc zaplanować sobie zwiedzanie Leśnicy połączone z podziwianiem innych atrakcji tego województwa. Już dziś zabierz swoją rodzinę, bądź też przyjaciół i wyruszaj na południe Polski. Taka wycieczka z pewnością dobrze zrobi każdemu. Pozwól by charakter i klimat leśnicy urzekł Ciebie i twoich najbliższych. Z pewnością nie pożałujecie swojej decyzji, a co więcej, wzbogacicie się o nowe przeżycia i doświadczenia. Zarówno Plac Narutowicza, jak i inne miejsca w Leśnicy czekają na Ciebie.

Odwiedziłeś oceń:
(0 głosów)

Znasz to miejsce i jego historię, chcesz podzielić się dodatkowymi informacjami lub zdjęciami na jego temat lub znalazłeś błędy w opisie. Napisz do nas: biuro@4tour.pl
Będziemy wdzięczni za pomoc w realizacji programu "REAKTYWACJI DZIEDZICTWA REGIONALNEGO" mającego na celu promowanie ważnych miejsc i troskę o uratowania od zapomnienia ważnych faktów historycznych.
Dane autorów tekstów lub zdjęć zostaną opublikowane pod opisem jeśli autor wyrazi na to zgodę.
Przeczytano: 1194