Trasa rowerowa: Białobrzegi

Adres:

Leżajsk

Wsiadając na rower każdy chciałby przeżyć największą przygodę swojego życia. W tym celu warto jest się skupić na wyznaczonych szlakach turystycznych.

Na terenie województwa podkarpackiego można przejechać setki kilometrów poznając okolice jak i tajemnice tego rejonu. Jednocześnie można przeżyć wspaniały kontakt z przyrodą, a takie widoki na długo pozostają w pamięci. Jednym z takich szlaków, na który warto się udać rowerem jest szlak Białobrzegi – Korniaków –Budy Łańcuckie- Grodzisko Dolne - Zmysłówka- Opaleniska – Żołynia – Białobrzegi. Jest to szlak typowo nizinny, co oznacza, że nie posiada stromych wzniesień najazdowych jak i też odcinków górskich. Jest to szlak liczący 34 kilometry. Ze względu na swoją długość jak i też to, że jest to szlak lekki do pokonania jest on polecany zarówno zaawansowanym użytkownikom rowerów jak i tym, którzy na rower wsiadają bardzo sporadycznie. Białobrzegi – Korniaków –Budy Łańcuckie- Grodzisko Dolne - Zmysłówka- Opaleniska – Żołynia – Białobrzegi to szlak, który zarówno się zaczyna jak i kończy w Białobrzegu, co pozwala uczestnikom wycieczki na swobodne wyjechanie w trasę bez zastanawiania się nad tym jak wrócić z punktu oddalonego o 34 kilometry od Białobrzegu. Dodatkowo jest to szlak, który przebiega przez przepiękne lasy, pola jak i stawy. Podczas podróży można wiele zobaczyć i nacieszyć oczy tymi przepięknymi widokami. Szlak Białobrzegi – Korniaków –Budy Łańcuckie- Grodzisko Dolne - Zmysłówka- Opaleniska – Żołynia – Białobrzegi jest szlakiem, który warto jest przejechać dla samych tych widoków jak i jest on doskonałym miejscem na wyciszenie się oraz wypoczynek psychiczny każdej osoby.

Odwiedziłeś oceń:
(0 głosów)

Znasz to miejsce i jego historię, chcesz podzielić się dodatkowymi informacjami lub zdjęciami na jego temat lub znalazłeś błędy w opisie. Napisz do nas: biuro@4tour.pl
Będziemy wdzięczni za pomoc w realizacji programu "REAKTYWACJI DZIEDZICTWA REGIONALNEGO" mającego na celu promowanie ważnych miejsc i troskę o uratowania od zapomnienia ważnych faktów historycznych.
Dane autorów tekstów lub zdjęć zostaną opublikowane pod opisem jeśli autor wyrazi na to zgodę.
Przeczytano: 1042