Szlaki rowerowe i piesze

Adres:

Lidzbark

  1. Ścieżka rowerowa wokół jeziora Lidzbarskiego – ścieżka oznakowana jest kolorem niebieskim. Jej długość wynosi około 7,7 km.

  2. Ścieżka rowerowa „Obrazik” – ścieżka oznakowana kolorem czerwonym. Jej długość wynosi około 14,5km. Dodatkowo trasę można wydłużyć o około 7,6 km na odcinku Palikówka – Traczyska – Dąb.

  3. Ścieżka rowerowa „Dąb Rzeczypospolitej” – ścieżka oznaczona jest kolorem zielonym. Jej długość to około 11,60km. Trasa szlaku rozpoczyna się w Lidzbarku Welskim. Następne etapy to: rezerwat „Jar Brynicy”, pomnik przyrody „Dąb Rzeczypospolitej”. Zakończenie trasy następuje w Lidzbarku Welskim.

  4. Ścieżka rowerowa „Kurojady” – Długość ścieżki to blisko 16km. Szlak oznaczony został kolorem żółtym. Na trasie: Lidzbark Welski – Chełsty – Kurojady – Lidzbark Welski podziwiać można krajobrazy Welskiego Parku Krajobrazowego.

Odwiedziłeś oceń:
(1 głos)

Znasz to miejsce i jego historię, chcesz podzielić się dodatkowymi informacjami lub zdjęciami na jego temat lub znalazłeś błędy w opisie. Napisz do nas: biuro@4tour.pl
Będziemy wdzięczni za pomoc w realizacji programu "REAKTYWACJI DZIEDZICTWA REGIONALNEGO" mającego na celu promowanie ważnych miejsc i troskę o uratowania od zapomnienia ważnych faktów historycznych.
Dane autorów tekstów lub zdjęć zostaną opublikowane pod opisem jeśli autor wyrazi na to zgodę.
Przeczytano: 2881