Wyciąg narciarski "Łysa Góra"

Wstęp:

Płatny (karnety lub pojedyncze przejazdy)

Adres:

Mordarka 556, 34-600 Limanowa

Telefon:

+48 18 33 734 34

e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Stacja narciarska Limanowa-Ski położona jest w pięknej kotlinie górskiej w Beskidzie Wyspowym na północnych zboczach Łysej Góry, ok. 5km od centrum Limanowej.

Stacja oferuje 3 wyciągi - 2 orczykowe o długości 300m oraz 600 metrową kolej krzesełkową. Ze szczytu prowadzą 2 trasy, jedna widokowo-rekreacyjna o długości 1 km dla początkujących i średnio zaawansowanych, oraz trasa dla zaawansowanych narciarzy o długości 700 metrów. Na stoku funkcjonują 2 punkty gastronomiczne: restauracja na szczycie, wraz z nasłonecznionymi tarasami widokowymi skąd można podziwiać widoki na Beskidy, Gorce, Pieniny oraz Tatry i bar przy dolnej stacji wraz z dodatkowymi punktami grillowymi. Przy dolnej stacji przygotowane zostały parkingi dla 700 samochodów. Funkcjonuje również wypożyczalnia i serwis nart i snowboardów a także szkoła narciarska. Bazę noclegową stanowią liczne hotele, pensjonaty oraz gospodarstwa agroturystyczne w Limanowej i okolicy. 

Odwiedziłeś oceń:
(0 głosów)

Znasz to miejsce i jego historię, chcesz podzielić się dodatkowymi informacjami lub zdjęciami na jego temat lub znalazłeś błędy w opisie. Napisz do nas: biuro@4tour.pl
Będziemy wdzięczni za pomoc w realizacji programu "REAKTYWACJI DZIEDZICTWA REGIONALNEGO" mającego na celu promowanie ważnych miejsc i troskę o uratowania od zapomnienia ważnych faktów historycznych.
Dane autorów tekstów lub zdjęć zostaną opublikowane pod opisem jeśli autor wyrazi na to zgodę.
Przeczytano: 1850