Cezary Pazura w najnowszym programie kabaretowym "Jesteśmy wariatami, ale tylko ja się leczę"

Wydarzenie archiwalne
Sobota, 03 październik 2015 09:30 40 zł
Adres:

ul. Br. czecha 4, 34-600 Limanowa

Telefon:

18 337 16 03

3 października na scenie Limanowskiego Domu Kultury wystąpi Cezary Pazura ze swoim skeczem "Jesteśmy wariatami, ale tylko ja się leczę". To najnowszy program kabaretowy aktora, z którym odwiedza miasta w całej Polsce i którym rozbawia publiczność do łez.


Cezary Pazura urodził się 13 czerwca 1962 r. w Tomaszowie Mazowieckim. Ukończył studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi.
Jest z Warszawy. I jest aktorem - takim z prawdziwego zdarzenia, który zawodowo gra w teatrach i filmach. Debiutował w 1986 roku w filmie Waldemara Podgórskiego "Czarne Stopy", ale prawdziwą popularność przyniósł mu "Kroll" Władysława Pasikowskiego.
Następnie przyszły role w takich obrazach jak "Psy" i "Kiler", po których Cezary Pazura został idolem nastolatek.
Drapieżna postać polskiej sceny satyrycznej. Jako komik dał się poznać w pierwszym polskim sitcomie "13 posterunek". Ceni sobie jednak żywy kontakt z publicznością, dlatego stworzył już cztery programy rozrywkowe, z którymi występuje w całej Polsce.
Nie miesza się do polityki. Uprawia satyrę obyczajową. Hasłem przewodnim jego ostatniego programu jest "precz ze smutkiem i szarością".
Ma odciśniętą dłoń na Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach i własną gwiazdę w Alei Gwiazd w Łodzi.


Występ będzie miał miejsce w sobotę, 3 października o godz. 20:00, w sali widowiskowej Limanowskiego Domu Kultury.


Bilety w cenie 40 zł można nabyć w sekretariacie Limanowskiego Domu Kultury od godz. 8:00 do 16:00.


Zapraszamy!

BĘDĘ TAM:
Przeczytano: 871