Ogólnopolski Festiwal Piosenki Turystycznej Limanowa 2015 - dzień I

Wydarzenie archiwalne
Sobota, 12 wrzesień 2015 05:30 WOLNY
Adres:

Limanowa - Scena amfiteatru i park miejski

Telefon:

18 3371 - 603

e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Impreza rozpocznie się od godz. 12:20 w sobotę, kiedy to Burmistrz Miasta Limanowa oraz organizatorzy powitają przybyłych na festiwal gości i artystów oraz zgromadzonych pod sceną widzów. Do późnych godzin popołudniowych jest przewidziana część konkursowa, w trakcie której będziemy mogli posłuchać zgłoszonych do festiwalu zespołów i wokalistów.

Na koniec pierwszego dnia festiwalu, jury konkursowe ogłosi zwycięzców, a następnie widownia będzie się bawić przy dźwiękach muzyki Sławka Wierzcholskiego i jego Nocnej Zmiany Bluesa.

 

Scena amfiteatru w limanowskim parku skupiać będzie najważniejsze wydarzenia festiwalu, ale cały park miejski będzie żył festiwalem. Na przybyłych będą czekać stoiska turystyczne, rękodzielnicze i ze zdrową żywnością, a także gastronomia, a dla dzieci będzie przygotowanych szereg atrakcji.

Organizatorzy przypominają, że wciąż można zgłaszać się do udziału w festiwalu. Zapisy trwają do 1 września. Regulamin i zasady dotyczące wysyłania zgłoszeń na stronie http://www.ofpt.limanowa.pl/pl/7/wez-udzial.

Festiwal obejmuje swym patronatem Marszałek Województwa Małopolskiego Marek Sowa oraz Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda.

BĘDĘ TAM:
Przeczytano: 937