Szlak Południowy: Susiec – Narol

Adres:

Lubaczów

Szlaków turystycznych w naszym kraju jest całkiem sporo.

Jeśli znajdziemy się jednak w okolicy miejscowości Narol, to warto wybrać się na wędrówkę po Szlaku Południowym. Gmina Lubaczów i jej okolice są naprawdę przepiękne i przyciągają do siebie masy turystów. Szlak Południowy jest przepięknym szlakiem o długości około 17 kilometrów. Oznaczony został on kolorem żółtym. Dzięki dobremu oznakowaniu nie powinniśmy mieć problemu z wędrówką po tym szlaku. Prowadzi on przez najatrakcyjniejsze miejscowości takie jak Susiec, Rebizanty, a także Narol. Swój początek ma on w miejscowości Susiec. Z tego miejsca kierować się będziemy szlakiem w stronę przepięknego wodospadu, który znajduje się na rzece Jeleń. Następnie szlak prowadzi na Rebizanty, a z tego miejsca w niedługim czasie dotrzemy już do miejscowości Narol. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby zdecydować się na odwrotną kolejność i rozpoczęcie wędrówki od miejscowości NarolSzlak Południowy nie jest trudnym szlakiem turystycznym. Jest on dodatkowo świetnie oznakowany. Pomimo, że jest to oficjalnie pieszy szlak, to bardzo wielu turystów przejeżdża go na rowerze. Niezależnie od tego czy wybierzemy jazdę na rowerze, czy pieszą wędrówkę, to przebycie trasy szlaku nie powinno nam zająć zbyt wiele czasu. 17 kilometrów to niewiele więc nawet niezbyt aktywni turyści powinni sobie z tym szlakiem poradzić. Naprawdę warto, ponieważ prowadzi on przez bardzo wiele ciekawych i wartych odwiedzenia miejsc.

Odwiedziłeś oceń:
(1 głos)

Znasz to miejsce i jego historię, chcesz podzielić się dodatkowymi informacjami lub zdjęciami na jego temat lub znalazłeś błędy w opisie. Napisz do nas: biuro@4tour.pl
Będziemy wdzięczni za pomoc w realizacji programu "REAKTYWACJI DZIEDZICTWA REGIONALNEGO" mającego na celu promowanie ważnych miejsc i troskę o uratowania od zapomnienia ważnych faktów historycznych.
Dane autorów tekstów lub zdjęć zostaną opublikowane pod opisem jeśli autor wyrazi na to zgodę.
Przeczytano: 1150