Szlak rowerowy: Lubaczów – Susiec

Adres:

Lubaczów

Dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z wycieczkami rowerowymi najlepszym wyborem będą krótkie szlaki, które pozwolą na miłe spędzenie wolnego czasu, a przy czym możliwa będzie praca nad lepszą kondycją i wytrzymałością.

Warto więc wybrać się w przejażdżkę na odcinku Lubaczów – Susiec. Inne szlaki rowerowe, które są w okolicy wytyczone prowadzą między innymi przez Susiec. Jest to jednak tylko jedna z wielu odwiedzanych po drodze miejscowości a nie cel wyprawy. W tym przypadku jednak nasza podróż na miejscowości Susiec się kończy. Odległość tego szlaku rowerowego to nieco ponad 30 kilometrów. W zależności od tego jak będziemy jechać i co w okolicy zwiedzimy, zobaczymy. Po drodze odwiedzimy między innymi takie miejsca jak Cieszanów czy Ruda Różaniecka. Jadąc od Lubaczowa do miejscowości Susiec oddalamy się od granicy z Ukrainą. Susiec jest ciekawą miejscowością, która bogata jest w przepiękną przyrodę i krajobrazy. W okolicy znajduje się kilka innych ciekawych szlaków turystycznych, więc zawsze możemy z któregoś z nich skorzystać. Trasa Lubaczów – Susiec nie jest zbyt długa, jednak jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że musimy również powrócić do miejsca, z którego wyruszyliśmy w podróż, to okaże się, że jest to koło 60-70 kilometrów. Warto więc wcześniej zastanowić się nad tym, czy aby na pewno mamy na tyle dobrą kondycję fizyczna, żeby taką odległość w ciągu jednego dnia pokonać. Jeśli nie mamy pewności to bezpieczniej będzie na razie taką podróż sobie odpuścić a zdecydować się na krótszy szlak rowerowy.

Odwiedziłeś oceń:
(0 głosów)

Znasz to miejsce i jego historię, chcesz podzielić się dodatkowymi informacjami lub zdjęciami na jego temat lub znalazłeś błędy w opisie. Napisz do nas: biuro@4tour.pl
Będziemy wdzięczni za pomoc w realizacji programu "REAKTYWACJI DZIEDZICTWA REGIONALNEGO" mającego na celu promowanie ważnych miejsc i troskę o uratowania od zapomnienia ważnych faktów historycznych.
Dane autorów tekstów lub zdjęć zostaną opublikowane pod opisem jeśli autor wyrazi na to zgodę.
Przeczytano: 1149