Szlakami Roztocza od Janowa do Krechowa

Adres:

Lubaczów

Jeśli korzystamy ze szlaków turystycznych znajdujących się w Roztoczu, to warto wybrać się na wędrówkę po szlakach prowadzących od Janowa do Krechowa.

Szlaki te są bardzo dobrze oznakowane i prowadzą przez najpiękniejsze okolice i tereny. Decydując się na wędrówkę tymi szlakami mamy na przykład z miejscowości Werchrata do miejscowości Krechów, która znajduje się na Ukrainie tylko około 40 kilometrów odległości. Jest więc to stosunkowo niewielka odległość. Warto więc wybrać się jak najbardziej na zwiedzanie Ukrainy i podziwianie jej przepięknej przyrody, tym bardziej że te piękne regiony tego kraju znajdują się stosunkowo blisko Polski. Szlaki Roztocza są znane w całym kraju a to za sprawą przepięknej przyrody jaką tutaj możemy podziwiać. W regionie znajduje się również wiele ciekawych obiektów. Na szlakach Roztocza, również na odcinku od Janowa do Krechowa spotkamy bardzo wiele ciekawych kapliczek. Niektóre z nich swoim wyglądem i pomysłowością naprawdę potrafią zadziwić. Pomimo tego, że szlaki są tutaj bardzo dobrze oznakowane to niestety o niektórych zapomniano. Jest to jednak niewielki odsetek wszystkich szlaków turystycznych w tym regionie. Czy warto tutaj się wybrać? Jak najbardziej warto. Polska i Ukraina są sobie naprawdę bardzo bliskie. Warto poznawać i odkrywać nowe miejsca nie tylko w naszym kraju, ale również i u naszych sąsiadów, tym bardziej że posiadają przepiękne tereny i znajdują się stosunkowo bardzo blisko nas.

Odwiedziłeś oceń:
(0 głosów)

Znasz to miejsce i jego historię, chcesz podzielić się dodatkowymi informacjami lub zdjęciami na jego temat lub znalazłeś błędy w opisie. Napisz do nas: biuro@4tour.pl
Będziemy wdzięczni za pomoc w realizacji programu "REAKTYWACJI DZIEDZICTWA REGIONALNEGO" mającego na celu promowanie ważnych miejsc i troskę o uratowania od zapomnienia ważnych faktów historycznych.
Dane autorów tekstów lub zdjęć zostaną opublikowane pod opisem jeśli autor wyrazi na to zgodę.
Przeczytano: 422