Jezioro Firlej

Adres:

Lubartów

Kochamy słonce, plaże, jeziora. Gdy nadejdą już nasze upragnione wakacje czy urlop, którego zazwyczaj mamy mnóstwo, ponieważ z roku na rok odkładamy wyjazd, tłumacząc się nawałem obowiązków, uciekającym czasem, a właściwie jego ciągłym brakiem.

Nadchodzi jednak taki moment, gdy przytłoczeni górą obowiązków i spraw, zostawiamy wszystko, pakujemy walizki i wyruszamy w podróż na niepowtarzalny urlop lub wakacje życia. Jak zapewne wszyscy wiedzą, Lubelszczyzna, to piękny region naszego kraju. Każde miejsce ma swój urok, każde jest wyjątkowe. By w pełni wykorzystać urlop czy tez wakacje, warto, a nawet trzeba wybrać się nad jezioro Firlej. Odpoczniemy, zachłyśniemy się magią tego pięknego miejsca, a nasz organizm poczuje pełne rozluźnienie w otaczającym krystalicznie czystym powietrzem. Nad jeziorem Firlej znajdziemy pełną gamę ofert noclegowych, zarówno w ośrodkach wypoczynkowych jak i domkach kempingowych, a przy tym będziemy mile zaskoczeni atrakcyjnie niskimi cenami. Również całodzienne wyżywienie nie nie pochłonie nam portfela. Trzeba nadmienić, ze oferowanym przepysznym choćby deserom, nikt nie będzie w stanie się oprzeć. Firlej, otoczony piękną, piaszczystą plażą, to raj dla sympatyków słońca i czystej wody. Możemy wypożyczyć sprzęt wodny by móc popływać po całym akwenie. Dla miłośników wędkowania, liczne pomosty usytuowane wokół jeziora to prawdziwy raj na ziemi o czym wiedzą doskonale wędkarze. Niezliczona ilość atrakcji turystycznych nad jeziorem, a także w bliskich okolicach, zabytki czy też ścieżki rowerowe to wymarzony czas na spędzenie wolnego czasu. Czy to dzieci, czy młodzież czy osoby starsze, każdy turysta znajdzie to co lubi. Boiska przystosowane do gier i innych zabaw, przytulne kawiarnie, dyskoteki i inne wypełnią każdą chwile wszystkim, niezależnie od upodobań czy pasji.

Odwiedziłeś oceń:
(0 głosów)

Znasz to miejsce i jego historię, chcesz podzielić się dodatkowymi informacjami lub zdjęciami na jego temat lub znalazłeś błędy w opisie. Napisz do nas: biuro@4tour.pl
Będziemy wdzięczni za pomoc w realizacji programu "REAKTYWACJI DZIEDZICTWA REGIONALNEGO" mającego na celu promowanie ważnych miejsc i troskę o uratowania od zapomnienia ważnych faktów historycznych.
Dane autorów tekstów lub zdjęć zostaną opublikowane pod opisem jeśli autor wyrazi na to zgodę.
Przeczytano: 2971