Kozłowiecki Park Krajobrazowy

Adres:

Lubartów

Telefon:

81 448 09 09

Zbliżający się wielkimi krokami okres wakacyjny, rysuje uśmiech na naszych twarzach, ale jak co roku, zaledwie na chwilę.

Radość zamienia się w nerwowe poszukiwania, gdzie właściwie chcemy spędzić nasze niezapomniane wakacje. Znajomi, rodzina, polecają miejsca w których byli w ubiegłym roku lub w poprzednich latach, a my, pośród lawiny informacji, dosłownie głupiejemy. Jak to mówią:wszędzie pięknie, gdzie nas nie ma. By jednak nie popaść w wir emocji dyktowany podejmowaniem pochopnych decyzji, warto przyglądnąć się sprawdzonym i dobrym ofertom spędzania wakacji. Lubartów. Przeurocze miasteczko, położone w województwie lubelskim jest niewątpliwie miejscem dla ludzi głodnych ciekawych miejsc i poznawania historii zarówno znajdujących się zabytków jaki i samego miasteczka. Każdy znajdzie coś dla siebie, a każdy spędzony dzień w Lubartowie, nie będzie dniem straconym ani nudnym. Będziemy mogli wypocząć zarówno aktywnie, korzystając na przykład z jazdy rowerem po wyznaczonych ścieżkach rowerowych jak i spacerując wśród drzew, stawów, mokradeł, po Kozłowickim Parku Krajobrazowy. Położenie parku na równinie lubartowskiej, dodatkowo dodaje urok całemu krajobrazowi. Warto dodać, iż nie musimy się martwić noclegiem, ponieważ, Lubartów w swej ofercie, zapewnia szeroki wybór baz noclegowych oraz niskie ceny. Dodatkowo, będziemy mogli co dzień zjeść zarówno pyszne desery jak i obiady domowej roboty jak i inne dania. Każdy kto zaplanuje wakacje w Lubartowie, będzie zadowolony, a przez kolejne miesiące, gdy wrócimy do pracy czy szkoły, nasze wspomnienia o udanym wypoczynku, pozostaną i zapewne zachęcą do powrotu na następny rok. Wiele atrakcji turystycznych w Lubartowie, które oferuje miasteczko oraz bliskie okolice, będzie atrakcją i nie zapomnianymi przeżyciami dla każdego turysty, niezależnie od wieku i upodobań.

Odwiedziłeś oceń:
(0 głosów)

Znasz to miejsce i jego historię, chcesz podzielić się dodatkowymi informacjami lub zdjęciami na jego temat lub znalazłeś błędy w opisie. Napisz do nas: biuro@4tour.pl
Będziemy wdzięczni za pomoc w realizacji programu "REAKTYWACJI DZIEDZICTWA REGIONALNEGO" mającego na celu promowanie ważnych miejsc i troskę o uratowania od zapomnienia ważnych faktów historycznych.
Dane autorów tekstów lub zdjęć zostaną opublikowane pod opisem jeśli autor wyrazi na to zgodę.
Przeczytano: 1824