Trasa 7 w Lubartowie

Adres:

Lubartów

Trasa 7 - Lubartów – Lisów – Brzeziny – Firlej – Kunów – Rybak – Baran – Czerwonka Podleśna – Wola Mieczysławska – Skrobów – Lubartów jest jedną z najtrudniejszych tras rowerowych w tym regionie.

Odradza się wyjechanie na nią osobom, które nie mają doświadczenia jak i też osobom o małej kondycji fizycznej. Jest to trasa przeznaczona dla zaawansowanych rowerzystów, którzy doskonale sobie radzą w każdych warunkach. Osoby rozpoczynające swoje podróże na rowerze powinny zostawić sobie tą trasę na któryś z kolejnych sezonów, Bo nie tylko nie ukończą szlaku, ale również wycieńczą się fizycznie. Wiadomo, że przeważnie jest coś za coś – w przypadku szlaku Lubartów – Lisów – Brzeziny – Firlej – Kunów – Rybak – Baran – Czerwonka Podleśna – Wola Mieczysławska – Skrobów – Lubartów jest to ogromny wysiłek za najpiękniejsze widoki okolicy jak i ciekawe miejsca. Przede wszystkim najpiękniejsze w tym szlaku jest to, że prawie cały przebiega przez ciekawe kompleksy leśne. Samo obcowanie tak blisko z przyrodą jadąc jednocześnie na rowerze to wyjątkowa nagroda jak i niesamowite przeżycie. Dodatkowo podczas podróży szlakiem Lubartów – Lisów – Brzeziny – Firlej – Kunów – Rybak – Baran – Czerwonka Podleśna – Wola Mieczysławska – Skrobów – Lubartów można odwiedzić kilka zabytków jak i jednocześnie stary powojenny cmentarz pamięci narodowej w Skrobowie. Jak widać trasa Lubartów – Lisów – Brzeziny – Firlej – Kunów – Rybak – Baran – Czerwonka Podleśna – Wola Mieczysławska – Skrobów – Lubartów jest trudnym odcinkiem do pokonanie, ale jednocześnie jest bardzo ciekawym jak i bogatym terenem w zabytki oraz piękną zieleń.

Odwiedziłeś oceń:
(0 głosów)

Znasz to miejsce i jego historię, chcesz podzielić się dodatkowymi informacjami lub zdjęciami na jego temat lub znalazłeś błędy w opisie. Napisz do nas: biuro@4tour.pl
Będziemy wdzięczni za pomoc w realizacji programu "REAKTYWACJI DZIEDZICTWA REGIONALNEGO" mającego na celu promowanie ważnych miejsc i troskę o uratowania od zapomnienia ważnych faktów historycznych.
Dane autorów tekstów lub zdjęć zostaną opublikowane pod opisem jeśli autor wyrazi na to zgodę.
Przeczytano: 731