Spływy Bobrem

Adres:

Pławna Dolna 87, 59-623 Lubomierz

Telefon:

506 625 425

e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Oferujemy Państwu możliwość popłynięcia bardzo bezpiecznymi raftingowymi pontonami jedną z najbardziej dziewiczych polskich rzek jaką jest rzeka Bóbr. Spływy te są fantastyczną możliwością spędzenia aktywnie wolnego czasu w ścisłym kontakcie z naturą. Są też świetnym sposobem odreagowania i wyciszenia się.

Spływy odbywają się na wysokiej klasy raftingowych pontonach "Colorado" czeskiej firmy Gumotex. Dzięki swojej siedmiokomorowej budowie pontony te zapewniają bezpieczeństwo i stabilność na wodzie, zdecydowanie większe od kajaków. Pontony te są przeznaczone dla maksymalnie sześciu osób a ich wyporność to 600 kg. Każdy z uczestników spływu zostaje wyposażony w pagaj ( wiosło ) oraz kamizelkę asekuracyjną.

Odwiedziłeś oceń:
(0 głosów)

Znasz to miejsce i jego historię, chcesz podzielić się dodatkowymi informacjami lub zdjęciami na jego temat lub znalazłeś błędy w opisie. Napisz do nas: biuro@4tour.pl
Będziemy wdzięczni za pomoc w realizacji programu "REAKTYWACJI DZIEDZICTWA REGIONALNEGO" mającego na celu promowanie ważnych miejsc i troskę o uratowania od zapomnienia ważnych faktów historycznych.
Dane autorów tekstów lub zdjęć zostaną opublikowane pod opisem jeśli autor wyrazi na to zgodę.
Przeczytano: 793