Nowości

Czwartek, 13 październik 2016 16:50

Link do strony z biletami

W trosce o użytkowników naszego portalu nie ustajemy w pracach nad lepszą funkcjonalnością portalu! Od teraz dostępna jest opcja „Kup bilet”. Wystarczy, że podczas wprowadzania wydarzenia w polu „link do strony z biletami” umieścicie Państwo link do strony na której istnieje możliwość zakupienia biletu online. Po wykonaniu tej czynności w opisie wydarzenia pojawi się przycisk „Kup bilet” będący odnośnikiem do strony z biletami.

Istnieje możliwość umieszczenia tylko jednej strony z biletami. W razie wprowadzenia większej ilości linków administrator wybierze jeden z nich. Prosimy również o umieszczania linków przekierowujących bezpośrednio do strony z możliwością zakupu biletu na konkretne wydarzenie.

Życzymy miłego korzystania z naszego portalu.

 • Pozdrawiamy,
 • Zespół 4tour.pl
 • Środa, 22 czerwiec 2016 12:57

  Nowy wygląd strony

  Drogi użytkowniku!

  W trosce o komfort korzystania z naszego portalu w ostatnim czasie wprowadziliśmy kilka zmian w wyglądzie strony. Już wkrótce zostanie zaktualizowana wyszukiwarka atrakcji turystycznych. Wprowadziliśmy również zmiany w zakładce "dodaj nowy wpis". Pomimo zmienionego wyglądu podstrona działa dokładnie w takim sam sposób, nie zmieniło się więc nic w procedurze wprowadzania wydarzeń. Przepraszamy za wszelkie utrudnienia, który wystąpiły w trakcie modernizacji strony.

 • Pozdrawiamy,
 • Zespół 4tour.pl
 • Piątek, 20 listopad 2015 13:04

  Zgłoszenie wydarzenia

  Witamy,

  w związku z uruchomieniem nowych funkcji na serwisie 4tour.pl, zachęcamy Państwa do zgłaszania wydarzeń bądź miejsc za pomocą nowego formularza. Aby skorzystać z tej funkcji, po zalogowaniu się na stronę proszę kliknąć w przycisk „Zgłoś miejsce lub wydarzenie” w prawym górnym rogu strony:

  zgloszenie

  Następnie wybrać opcję „Dodaj nowy wpis”:

  zgloszenie2

  A na końcu wybrać kategorię „Zgłoszenie wydarzenia – podmiot publiczny” dla wydarzeń, bądź „Dodaj atrakcję turystyczną” dla ciekawych miejsc w regionie, a następnie dodać opis, zdjęcie lub plakat, oraz odpowiednio wypełnić „Informacje dodatkowe”:

  zgloszenie3

 • Pozdrawiamy,
 • Zespół 4tour.pl