Stadnina koni Łopuszna

Adres:

Łopuszna

Łopuszna jest miejscowością niezwykle bogatą w atrakcje turystyczne. Jest to miejsce które warto odwiedzić, ponieważ każdy znajdzie tutaj coś co go na pewno zainteresuje.

Jedną z takich atrakcji Łopusznej jest właśnie stadnina koni. W stadninie tej możemy spróbować swoich sił w jeździe konnej. Jeśli jeszcze tego nie robiliśmy, to mamy jak najbardziej szansę się nauczyć. Co ciekawe nie jest to jedyna stadnina koni w rejonie. Konkurencja w tym przypadku jest bardzo dobrą sprawą, ponieważ dzięki temu, stadnina w Łopusznej stara się różnymi atrakcjami przyciągnąć do siebie turystów. W Łopusznej organizowane są coroczne zawody w jeździectwie, w których nagrodą jest „Puchar Wójta Gminy Nowy Targ”. Każdego roku odbywa się tutaj bardzo wiele imprez związanych z końmi i jeździectwem, a przyjeżdżają na nie osoby z całego świata. Jest to świetna atrakcja i rozrywka dla mieszkańców Łopusznej, ale również dla wszystkich tych, którzy mieszkają w okolicznych miejscowościach. Jazda na koniu nie jest zadaniem łatwym. Z początku trzeba się naprawdę wysilić, aby nauczyć się utrzymywać równowagę w siodle. Dopiero z czasem możemy próbować kierować koniem tak jakbyśmy chcieli. Na szczęście wszystkiego tego można się nauczyć, a pomocą służy wykwalifikowana kadra instruktorów. Stadnina w Łopusznej oferuje również usługi z zakresu hotelowania koni. Jest to świetne miejsca dla wszystkich tych, którzy zawsze chcieli mieć konia, jednak nie mają gdzie go trzymać. Tutejsi pracownicy bardzo chętnie się nim zaopiekują pod naszą nieobecność. Ciekawą atrakcją są także wycieczki konne, które stadnina z Łopusznej organizuje. Jak więc widać oferta tego urokliwego miejsca jest całkiem spora i naprawdę warto tutaj przyjechać. Każdy kto jeździ, bądź chce rozpocząć naukę jazdy konnej powinien rozważyć przyjazd do Łopusznej. To naprawdę świetne miejsce na aktywny wypoczynek, ale również na rozpoczęcie nauki konnej jazdy. Konie to fantastyczne zwierzęta, warto poznać je bliżej. Ze stadniną koni w Łopusznej staje się to znacznie łatwiejsze.

Odwiedziłeś oceń:
(0 głosów)

Znasz to miejsce i jego historię, chcesz podzielić się dodatkowymi informacjami lub zdjęciami na jego temat lub znalazłeś błędy w opisie. Napisz do nas: biuro@4tour.pl
Będziemy wdzięczni za pomoc w realizacji programu "REAKTYWACJI DZIEDZICTWA REGIONALNEGO" mającego na celu promowanie ważnych miejsc i troskę o uratowania od zapomnienia ważnych faktów historycznych.
Dane autorów tekstów lub zdjęć zostaną opublikowane pod opisem jeśli autor wyrazi na to zgodę.
Przeczytano: 1619