"Bam, bam" - DODATKOWY SPEKTAKL O GODZ. 9.00! ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH

Wydarzenie archiwalne
Niedziela, 13 grudzień 2015 09:00 5 zł
Adres:

al. Tysiąclecia 37, Nowy Targ

Telefon:

18 266 21 32

e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zapraszamy na dodatkowy spektakl Bam Bam o godz. 9.00 już w najbliższą niedzielę 13 grudnia. Cena biletu 5 zł. Tym samy wszystkich chętnych zapraszamy już tylko na 9.00 (na godz. 11.00 biletów brak).

Powracamy z wyjątkowym spektaklem „Bam-bam". Cena biletów: 5zł/osoba. Czas trwania: 30 minut + 15 minut zabawy. ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA - rezerwacje.

Ci którzy nie zdążyli być w październiku lub chcą przyjść kolejny raz będą mieli na to teraz okazję. To niezwykłe przeżycie dla dzieci i rodziców, bowiem to spektakl inicjacyjny dla dzieci w wieku od 8 miesięcy do 5 lat, czyli naj-najmłodszych... Oparte jest na prostych środkach wyrazu: naturalnych kolorach, formach i dźwiękach. Wycisza i oswaja. Oddziaływuje sensorycznie – poza zmysłem wzroku i słuchu pobudza też dotyk i węch...Muzyka na żywo. Zakończeniem jest wspólna zabawa aktorów z dziećmi, a także spotkanie z niezwykłymi instrumentami.

Reżyseria: Katarzyna Pędzimąż i Cezary Skrocki
Opieka artystyczna: Ewa Piotrowska
Oprawa plastyczna: Marta Skrocka
Dźwięki: Piotr Kolecki
Rezerwacje i wykup biletów: Sekretariat MOK, al. Tysiąclecia 37, 34-400 Nowy Targ tel. 18 266 21 32 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

BĘDĘ TAM:
Przeczytano: 880